Ez megfog változni?

Figyelt kérdés

Sose tudnék szerelmes lenni, egyszerűen érzem. Fiatal vagyok, de már próbálkoztak nálam olyan fiúk is, akik tetszettek, de ez csak pár beszélgetés erejéig tartott,utána is tetszett, de nem akartam vele összejönni, mert nem tudnék szerelmes lenni beléjük. Nem szeretem a romantikus dolgokat, kínosan érzem magam tőlük, már-már néha hányingerem van tőle. Sose képzeltem, hogy férjhez megyek. A házasságban nagyon ritka szerintem, hogy életük végig szerelmesek lesznek, ha egyáltalán létezik ez. Egy idő után megunják egymást az emberek, mindenhol csak válást látok, meg hűtlenség. A szüleim nem váltak el, de kétlem, hogy a házasságuk elején ennyire közömbösek lettek volna egymással.

A lényeg, hogy én nem akarok férjhez menni sose. sem gyereket. Azt végképp nem.:D

Mindig úgy képzeltem, hogy maximum élettársam lesz, vagy egyedül, de ez még a jövő kérdése.

A lényeg, hogy én nem tudok szerelmes lenni, az sok nyál. Most úgy nézhettek rám, mint egy ovisra, de én nem fújjozom le a fiúkat, vonzanak, max olyan kapcsolatot tudok elképzelni, mint a barátság extrákkal, de párkapcsolatban,(remélem értitek:D) de ahhoz fiatal vagyok. 16/L

Ez megfog változni? Mert már mindenki azzal izél, hogy miért nincs barátom.



2015. júl. 25. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért, és helyesírás miatt.
2015. júl. 25. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Változhat, de ha nem, nem. Nem te lennél az első és nem is az utolsó.
2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokáig próbáltam beletörődni, hogy ez a sok 'te vagy az életem értelem', 'Imádlak cica', meg az a sok közhelyes dolog egy kapcsolat része, de annyira nem szimpatikus, és inkább kiábrándít. Így viszont nincs semmi értelme egy kapcsolatnak.

Remélem elmúlik.

2015. júl. 25. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem látom át a dolgaidat, te élted át amiket átéltél. Sok ember van, akinek a szülei még ha nem is veszekednek, de szólni nem szólnak egymáshoz.

- Ez visszaüthet úgy, hogy eldöntöd, te nem akarsz kapcsolatot.

- De lehet úgy is, hogy mindenképpen akarsz egy kapcsolatot, mert egy jó kapcsolatban érzed magad biztonságban.


Szerintem nem véletlen tetted fel ezt a kérdést. Még nem teljesen tudod eldönteni mi kell neked igazán, és ezért jól is teszed, ha nem ugrasz bele fejetlenül egy kapcsolatba, miután az elején elcsavarták a fejedet szép szavakkal.


Azzal, hogy mindenki kérdezget téged, mikor lesz már barátod, csak annyit tudsz kezdeni, hogy közlöd, majd lesz, ha úgy akarom. Vagy ha nagyon erőltetik, akkor: semmi közöd hozzá.


Változhat még minden. Nem mindig úgy alakul az élet, ahogy azt az ember 16 évesem eltervezi. A te személyiséged is fog még változni idővel, és nem érzem a kérdésedből, hogy annyira el lennél zárkózva, inkább félsz egy csalódástól.

2015. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen mértékben megváltozhat, de valószínűleg te nem vagy ilyen nagyon romantikus típus, nincs ezzel semmi baj. Én az elején még normális voltam, aztán most 18 éves koromra lettem olyan mint te, alig érdekelnek már a lányok, pedig nem is volt még kapcsolatom hivatalosan. Van ilyen, nem mindenkinek az a legfontosabb az életben, hogy legyen barátja/barátnője.
2015. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. júl. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!