Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért megy ilyen nehezen az...

Miért megy ilyen nehezen az ismerkedés? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok vannak barátaim és barátnőm is. Ez egy szűk réteg mivel évek kellettek hogy jóba legyek velük. Az elején velük is döcögős volt. Csak mivel az iskolában össze voltunk zárva így muszáj volt az évek alatt.

De Így 21 éves fejjel hogy dolgozgatok itt ott nem tudok ismerkedni valahogy. Egyrészt nem érdekelnek az új emberek amin változtatni akarok, másrészt nem tudok nekik mit mondani és ott kötök ki hogy már nem is kedvelnek. Van önbizalmam és nem függök ennyire mások véleményétől de azért szeretném legyőzni ezt a gátat magamban. Mit gondoltok?


2015. júl. 27. 12:28
 1/1 Richard Taylor válasza:
Szia!Amiket írtál elég nehéz megfelelő választ adni.Írtad,hogy van önbizalmad ez okés de az nem azt jelenti,hogy tisztában vagy önmagaddal.Lehet elöször bele kéne nézned a tükörbe és jellemezni magadat.Ha ez sikerül és rájösz ki is vagy valójában úgy könnyebb lessz.írj le egy papírra a jó és rossz belső tulajdonságaidat.Ha van rá módod kérj meg hozzád közeli embereket akkár családtag rokon munkatársat,hogy ők is írják meg rólad egy papírra a pozitív és negatív oldaladat.Hidd el valószínüleg meg fogsz lepődni az írásokon!Olyan dolgokat tudhatsz meg magadról amikről nem is tudtál vagy elnyomtad magadba.Még az is jó lehet ha találsz valami hobbit és olyan emberekel beszélsz akik ugyan azt csinálják szabadidelyükben mint te.Habár én nem vagyok orvos nincs róla diplomám,de az is jót tehet ha elmész egyhez és egy olyan emberrel tudsz beszélni aki számodra idegen(nem kell attól tartanod,hogy világgá kürtöli a problémáidat)és elláthat tanácsokkal!
2015. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!