Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a probléma velem? Min...

Mi a probléma velem? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Romantikus mindent beleadó típus vagyok, próbálok ismerkedni, de a lányok valamiért nem értékelik ezen adottságaimat.

Nem szeretnék és nem is tudok bunkó lenni egy nővel sem.

Határozott vagyok nem tartom magam nyuszinak.



2014. máj. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos csúnya vagy :S
2014. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A romantikával semmi baj nincsen :) Nem tapadsz túlságosan? A hozzád hasonló fiúkkal általában ez a baj.
2014. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedés szakaszában ne lődd el a romantikus énedet, mert akkor mit tartogatsz későbbre? Legyél kicsit rámenősebb, tökösebb. :) Ha összejöttetek, utána már elbűvölheted.
2014. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon jó lelked van, ne változtass rajta. Légy önmagad, soha ne próbáld másnak kiadni magad, légy kitartó, ne add fel az első akadálynál, és próbáld megérteni a lányt, az érzéseit, a gondolatait, és menni fog ez. Légy önmagad, kitartás, és mindent bele! A legjobbakat!

2014. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1# átlagosnak tartom magam nem vagyok egy Brad Pitt de azért egy Gollam sem :D


2# Lehet ez a probléma de ezen hogyan tudok változtatni h leszarjak dolgokat és csak az árral sodródjak?


3# azért nem lövöm el a dolgokat csak éreztetem h én kedves vagyok nem bunkózok és h nem csak kalandot keresek.


4# köszönöm! :)

2014. máj. 18. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem kell változtatni. Lesz lány, aki majd értékelni fogja, csak el kell fogadnod, hogy emiatt nehezebb a dolgod. Ne játszd meg magad semmiképp, csak akkor változtass, ha téged is zavar. :)
2014. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak annyiban szeretnék változni h ne legyek túlságosan "tapadós"
2014. máj. 18. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így nem tudok tanácsot adni. Nem tudom, hogy hogy néz ki a szemedben az ismerkedési fázis, milyen, amikor már kapcsolatban vagytok.
2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

eddig egy komoly kapcsolatom volt 2 évig tartott

előtte nem nagyon volt és azóta sincs.

szóval ilyen ismerkedés téren nagyon gyerekcipőben járok nem nagyon tudok flörtölni stb stb

2014. máj. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!