Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek attól ha valakinek...

Szerintetek attól ha valakinek emos haja van attól emo-nak is nézik? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval ha a hajam emos, és a ruháim is álltalában, akkor attól én feltétlenül emo vagyok? mármint ennyiből áll? Az egy életérzés és persze méllyebb értelme van! Nekem csak a haj tetszett és a ruhák is bejönnek! Ha így nézek ki akkor persze egyből azt mondjuák hogy pózer vagyok!Ez így nagyon nem stimmel!
2010. márc. 6. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy öltözködsz, olyan hajad van, egyetértesz az ideákkal, akkor már az vagy. Legalábbis itt Magyarországon gyakori az általánosítás, aminek nézel ki, az is vagy.

Szerintem nem, de elég sokan emósnak néznek valakit, csak mert emós haja van (tapasztalat, ismerősök is állandóan leemósoznak valakit, csak ha már oldalra van fésülve a haja).

2010. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, emonak néznek ha úgy nézel ki. De persze attól te még nem leszel emo hogy mások annak néznek. Bonyolult ez:D
2010. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legfőbb külső ismertetőjegyei egy emósnak ezek, amiket leírtál. Természetes, hogy ha így öltözködsz/viseled a hajad, akkor annak fognak nézni. Egy járókelő az utcán, ha meglát, nem fog leállni, hogy "belenézzen a lelkedbe".
2010. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így gondoltam! Amúgy igazából azért kérdeztem , mert van egy emos haj amit nagyon imádok, és rémesen szeretném, de félek ha ez a hajam lenne a mostani ruháim mellett akkor sokan elítélnének..meg ilyenek ..:/ de viszont nem szeretném ha emonak néznének
2010. márc. 6. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
De nagy problémáid vannak... Inkább írni tanulj meg.
2010. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot ! -.-" Mellesleg örülök hogy neked nagy problémáid vannak az én "semmiségemmel" ellentétben!
2010. márc. 6. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!