Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Mi legyen? Nem...

Mit csináljak? Mi legyen? Nem fogom tudni megállni, inkább nem is akarom

Figyelt kérdés

ma este megmondtam anyukámnak hogy cigizek. tudtam, hogy nem fogja jól fogadni, de nem viselte rosszabul mint számítottam rá, de ígyis nagyon bánt.

tudom, hogy hülye dolog, de a zsebpénzemből 1 keveset szántam, mivel keveset szívok, nagyon.. nem is vagyok rászokva, csak a helyzet megszokások.. suli előtt után stb.

nem fog könnyen megbékélni vele, mivel mostanába nagyon lusta vagyok, ezért 2 lehetőségem van

1. megigérem neki, hogy nem fogok többet rágyújtani (amit tudom magamról, hogy nem fogok betartani)

2. elkezdek normálisan tanulni + rendet tartani, hogy lássa hogy nem vagyok annyira rosz, mint ő látja


nem akarok neki semmit igérni, mivel minden haverom cigizik, és tudom, hogy nem tartanám be hosszútávon, ezért lenne jobb a 2. megoldás..

de nemtudom, melyik lenne a kevésbé fájdalmas megoldás..


16/f


2010. márc. 7. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a közvetlen közelemben is sokan cigiznek,mégis csak akkor gyújtok rá ha én megkívánom. Szóval nem a tömeg után megyek. Nyugi majd kinövöd szerintem.:)
2010. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem elhiheted hogy mindkettő kurv@ nehéz, pláne ha te is olyan lusta vagy mint én. Én is hasonló szizuban vagyok, csak én nem vagyok olyan tökös hogy memondjam, hogy cigizek.

Lassan három éve hogy cigizek és lóf@szt nem tanulok.

Ha teheted, a kettest válaszd.

Sok sikert! ;)

2010. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csináld azt amit én, már másfél éve nem vettem cigit!!! haverok kínálnak én meg udvariasan elfogadom xD
2010. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én se saját magamtól mondtam meg... ráterelődött a szó, én meg nem tudok hazudni.. és muszáj volt..
2010. márc. 7. 01:10
 5/5 anonim ***** válasza:

előbb utóbb rá fogsz szokni.


én 14 évesen cigiztem először, néha rágyújtottam de tleg nagyon ritkán 1 doboz 1,5 hónapig elég volt, így ment 20 éves koromig, semmivel nem szívtam többet mint 14 évesen, de utánna szépen rászoktam...

2010. márc. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!