Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Az a baj,...

Hogy fogyjak le? Az a baj, hogy az ételt nem tudom megállni, hiába akarom. Sulis dolog miatt is.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 157 cm, és 80 kiló, tudom, hogy sok, bár ehhez képest mondatni "formás" vagyok, a derekam keskenyebb mint a csípőm. Járok táncolni, néha úszni is, és sportolni is a kondiba, bár nem sok időm van a suli miatt...


Van valami tipp, ötlet, amivel lefogyhatnék?


Igazából, imádok táncolni, és a suliba van egy olyan csoport, ahol énekelnek, és táncolnak (mint a High School Musical-bn szép ruhákban, jó zenékre)

És ott minden lány vékony, vagy legalább is nincs rajtuk sok felesleg.


Nagyon örülnék, ha sikerülne megszabadulnom pár kilótól, egyrészt, hogy jobban nézzek ki, másrészt, hogy jobban is érezzem magam...


2010. dec. 19. 03:02
 1/5 bénabéla11 ***** válasza:
ne álld meg az ételt, csk szaladj szaladj és szaladj, midnen este fuss ...és egyre többet és többet...tegyél be magadnak jó zenét...jó lesz...le fogsz fogyni!de arra ugyelj h ha futsz azért még ne egyél mégtöbbet, azzal a cimszoval h én ugyis futok...egyél annyit amennyit most és fuss!
2010. dec. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne azzal altasd magad hogy jol eloszlik a haj es annyira nem latszik. en 160 centihez 67 kg voltam es az mar rettento sok volt. csokkentened kell a kajat is es megvalogatni mit eszel. ne nassolj es mozogj tobbet. ha mar az elejen kifogasokat keresel sosem fogsz lefogyni.nezz szembe a tennyel hogy nagyon kover vagy es tegyel is erte hogy ne legyel az.
2010. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy rohadtul nem vagy formás. Egyszerűen fizikai képtelenség, hogy az legyél: Ideális esetben 157 centihez olyan 55 kiló körül kellene lenned:

Ebből csont: 6 kiló

Izom: 20 kiló

Zsír: 15-6 kiló


Ehhez képest

rajtad van 15+(80-55) kiló zsír = 40 kiló Tehát a mostani testtömeged minimum 50%-a zsír.


De az ideális tömeged a csontjaid tömegét leszámítva szinte 40 kiló...


Úgyhogy rengeteg zsír van rajtad. Le kellene állni a zabálással.

2010. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tök mindegy milyen rég volt, de azért írok

Mi van ha valaki erős csontozatú????

Az már 1-2-3-4-5-6 kg plusz is lehet!

2016. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És az nem látszik!
2016. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!