Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mindig akkor van rossz...

Miért mindig akkor van rossz idő amikor, szabadságot veszek ki nyáron?

Figyelt kérdés
Vendéglátózom.Ha csak egy napot is kérek ki tuti, hogy beborul, eső stb. Évek óta ez megy és már torkig vagyok. :) Tudom vicces ez a kérdés, de van olyan aki rendszeresen jár így rajtam kívül?
2015. júl. 29. 19:35
 1/7 anonim válasza:
áhhááá, szóval miattad van az egész!
2015. júl. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne hibaztass! :) most bevetek egy uj technikát. Szabit fogok kérni es az utolsó pillanatban elcserélem. Remelem nem tudják meg odafenn. .. ;)
2015. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem hittem volna, hogy ilyen fontos emberrel találkozok itt a gyakorin, akire pikkel a háttérhatalom :)
2015. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bátyám, te vagy az?? Te vagy ilyen szerencsés :D
2015. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bátyám, te vagy az?? :D
2015. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Én ezt a hetet kértem, és tessék! Múlt héten, sőt tegnap is még milyen verőfényes, tikkasztó kánikula volt, ma meg mintha elvágták volna! :'( Tavaly is ugyanez volt a helyzet!
2017. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És a helyzet 5 év alatt sem változott 😁

Tavaly is rendszeresen belenyultam,de a mostani eset lesz a favorit...

4 nap Horvátország, hétfőtől csütörtökig és szakad az eső, fúj a szél stb. Azért jöttünk ide a Balaton helyett, mert itt tutira jó az idő. Előtte két hétig verőfényes napsütés és ahogy nézem, miután hazamegyünk utána is.

Ezt megint beszoptam 😂😂

2020. aug. 5. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!