Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek félni önmagamtól....

Kezdek félni önmagamtól. Érzem hogy valami nincs rendben idebent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször érzem hogy eluralkodik rajtam a gonosz... úgymond van egy sötét énem. Skizofrén lennék?! Általában olyankor jön elő ez a fura érzés amikor ideges vagyok. Elönt a harag, a düh. Ez még a jobbik eset! Ilyenkor magamnál vagyok. De van amikor olyan érzésem van mint ha én nem is én lennék. Nem tudom jól megfogalmazni milyen érzés is ez. Sötét, mámoros, émelyítő. Az emberekkel mindig is kedves voltam. Szeretem a természetet, a csendet, a harmóniát. De valahogy mégis van ez a dolog. Itt bennem... pszichológushoz/pszichiáterhez nem akarok menni!!!

2015. jún. 13. 00:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ne éld magad bele ebbe. Nincs semmi "gonosz" éned. Nincs elég problémád ezért csinálsz magadnak. Nem vagy te egy kis hülyegyerek hogy ezzel törődj. Foglalkozz valami hasznossal ehelyett
2015. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többszörös személyiségzavar? Miért félsz annyira a dokitól? Csak vigyázz, nehogy a gonosz éned dutyiba juttasson.
2015. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A harag, és az idegesség is el tud uralkodni az emberen. Tapasztaltam, ahogy egy nyugodt, és alapvetően kedves ember, akivel jó a kapcsolatom, egy hihetetlen feszült és idegőrlő helyzetben egyszerűen elveszti a fejét. Mintha leszállt volna a lila köd. Csak kellett valami (az én hazaérkezésem), és egy tőlem teljesen független indoktól hatva megtámadt. Mint amikor kiszúrsz egy lufit, egyszerűen felrobban. Mindezt szín józanul.


Fura dolgokra képes az emberi elme, és a tűrőképességünk is idővel változik. Mellesleg számtalan olyan eset volt már, amikor ez a düh vezérelte lila köd valakit vagy a kórházba, vagy a börtönbe juttatta. Csak óvatosan vele.

2015. jún. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első, talán igazad van :) legalábbis remélem.. Második, a dili dokitól nem félek. Nem hiszem hogy odáig fajulna a dolog. Világéletemben jó "gyerek" voltam. És jó embernek is vallom magam. Ritkán voltak velem gondok a suliban. De most meg van ez az izé... nem tudom, össze vagyok zavarodva egy kicsit. Már a hitem sem a régi... mindegy, köszönöm a válaszokat, ment a zöld mancs mindenkinek
2015. jún. 13. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanolyanok vagyunk...csak én tudok uralkodni az érzéseimen, de sötét gondolatok már 3 éves korom óta jelen voltak....
2015. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kiborg22 válasza:
Figyelj tudom milyen érzés ez. Szerintem tedd azt menj ki a kertbe ülj le és élvezd a csendet. Aztán ha valami felidegesít akkor próbálj lenyugodni és kerüld az idegesítő dolgokat. Ha ezek nem válnak be akkor csak pihenj és gondolkodj valami szépen.
2015. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom nem régi a kérdés, de ugyanebben a helyzetben vagyok, kétségbe vagyok esve hogy gonosz vagyok legbelül, ugyanaz a helyzet mint nálad, teljesen ugyanaz, nem tudom mit tegyek:( neked változott azóta valami?
2016. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!