Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várjuk nov.2-ára. Valakik...

Nem várjuk nov.2-ára. Valakik még? Mikor lehet az első tesztet megejteni? Már olyan türelmetlen vagyok! :]

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, tekintettel arra, hogy kb. mostanában van peteérésed, nagyon ráérsz a teszttel legalább novemberig:)


Elhiszem, hogy izgulsz, de azért ennyire ne robbanj rá a témára, mert ha mégis megjön, nagyot fogsz csalódni.

Persze kívánom, hogy összejöjjön, és 2 csíkocska legyen 2-án a teszteden:)

2011. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én szintén akkoriban várnám a "nemvártat". Szivesen beszélgetek veled erről. :) Nálam pici az esély, mert a nőgyógyász azt mondta 15-e körül, hogy nem érlelődik petesejt, viszont tegnap az ovu teszt pozitívat jelzett. Így még reménykedek. Ha megjön akkor pedig pont 2-ára van időpontunk a medőségi központba.

2011. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont 2-re nem várom. Én tegnap voltam olyan, mint egy felfújt lufi, ami szét akar pukkanni. Nem éreztem még ilyet. Viszont az az iszonyatos alhasi fájdalom, ami az elmúlt 2 hónapban volt ovu körül, nem volt. Azelőtt meg sose éreztem semmit. Szóval elvileg papíron is tegnap kellett lennie ovunak. Tegnap reggel és ma reggel voltunk együtt, meg persze az előtte levő napokon is, tojásfehérjés nyákom volt csütörtöktől tegnapig, ma elmúlt a lufisság, és a nyák is. Remélem, sikerült, mert akkor akkor szülném a 2-at, mint tavaly az 1-t, csak 2 év különbséggel.
2011. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még sok idő van addig. Majd írjatok!!!!! Megy a drukk mindenkinek!!!!
2011. okt. 20. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem várom 2.-ára, második próbálkozásunk, most viszont ovu tesztet használtam,hogy meggyőződjek van e pé.-m szerencsére volt :))))viszont a ciklus.hu-n kiszámolt ovum, nem akkor volt, én arra nem alapozok.
2011. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!