Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek aki böfög az...

Szerintetek aki böfög az miért illemtelen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét oka, csak a nyugati kultúrában ez alakult ki, és erre nevelik a gyerekeket. Más kultúrákban nem feltétlenül van így.
2015. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiért. Jó, nyilván ne okádja le az asztalt, de ha egy normál böfögésről van szó, engedje ki nyugodtan, ne szenvedjen azzal, hogy visszatartja.
2015. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Egy jó kolbászos büfögés szaga nem finom a többi embernek, aki beszívja.
2015. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NarutoFan666 válasza:
100%
Ugye? Ezt sose értettem. A böfögés is kábé olyan mint a csuklás az ember nem tehet róla ha kell neki. Már pedig én igenis illedelmes vagyok és nem hiszem ha valakinek böfögnie kéne az már alapból illemtelen lenne.
2015. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

hát, logikailag valami olyasmi lehet mögötte, hogy a böfögés a hányás előszele vagy kísérőjelensége is lehet, általánosságban nézve pedig a bekerült táplálék valamilyen fajta kifelé törekvésével függ össze, amit például vendégségben, ahol órákat güriztek a kajával, amit te épp hálátlanul majdhogynem ki akarsz okádni, nem igazán kedves dolog jelezni.


amúgy azért más, mint a csuklás, mert könnyebb elfojtani.

2015. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Törökországban pl. evés után büfögni nagy dícséret a szakácsnak. Itt európában se illetlenség, ha valaki halkan tud büfögni. De teli torokból(gyomorból) hangosan egy másik ember képébe b(r)öfögni tényleg modortalan, mint az asztalnál evés közben jó recsegősen fingani.
2015. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Ugyan azért, amiért nem xarunk a szoba közepére.
2015. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!