Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nem bírom a meleget...

Nyuszomuszo001 kérdése:

Nagyon nem bírom a meleget miért van ez?

Figyelt kérdés
Állandóan amikor amikor ki megyek a levegőre 10perc se kell és már rosszul leszek mitől van ez?vagy miért?
2015. aug. 4. 13:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Fogyasztasz eleg folyadekot(2l/nap)? Vernyomasod nem magas?
2015. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. A családomból sokan nem bírják a meleget, én pedig ha 3-4 órát napozok, vagy kint mászkálok, akkor sincs semmi bajom.

Naponta megiszol 2-3 liter vizet?

2015. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem nagyon bírom. Illetve magával a meleggel nem is annyira van bajom, inkább a közvetlen napsütéssel. Ha ilyenkor a napon kell lennem, 10 perc múlva már minden bajom van, szédülök, szomjas vagyok, úgy érzem mintha nem kapnék levegőt. Strandon sem tudok kifeküdni a napra, mint sokan mások, mert nagyon hamar megfájdul a fejem. Amúgy teljesen egészséges vagyok, csak az erős napsütést nem bírom. Sajnos ez van, de már megszoktam, nem is kívánkozom a napra ilyenkor nyáron, jó nekem az árnyékban is :)
2015. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon sokat iszok de nagyjából megvan a 2l naponta, a vernyomasommal meg nem szokott gond lenni
2015. aug. 4. 13:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Most is ahogy kimentem elkezdett fájni a fejem.. 1perc múlva be jöttem és olyan érzésem volt, Hogy mindjárt elalájulok..semmi erőm nem volt.. Szédültem :/
2015. aug. 4. 14:24
 6/18 anonim válasza:
A vérképed rendben van? Nem alacsony a HGB (hemoglobin) szinted?
2015. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5honapja voltam felfázva, akkor magas volt.
2015. aug. 4. 15:12
 8/18 anonim ***** válasza:
Ebben a levegőben nem csoda,viszont nem magával meleggel lehet a gond,mert ha száraz lenne az idő,az valamivel jobb lenne.Iszonyatosan magas a páratartalom,ami rontja a hőérzetet,így még melegebbnek érzed a levegőt.De,ha csak úgy kint ülsz,mondjuk az erkélyen,tűző napon,attól is rosszul lehetsz.Én már 2 perc múlva rosszul vagyok.Úgyhogy lehet,hogy nincs is semmi gond.Igyál rengeteg folyadékot,mozogj többet,még melegben is,persze mértékkel.
2015. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 4. 21:00
 10/18 anonim válasza:
9%
Homofób vagy
2015. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!