Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bízok senkibe. Még a...

Nem bízok senkibe. Még a legjobb barátnőmbe se. Mit tegyek? Nem hiszem el, hogy tényleg szeret és hogy mindenkinél fontosabb vagyok neki.

Figyelt kérdés
Ez talán azért van mert alapból másak vagyunk kicsit. Teljesen máshogy viselkedik másokkal mint velem. Ez a kettősség teljesen megzavar engem. Félek, hogy amikor szükségem lenne rá akkor csalódnék.
2010. márc. 7. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nincs kapcsolat. Nem tudhatod, hogy a nehéz helyzetekben is melletted fog állni, de ha nem adsz neki esélyt,akkor sohasem fogod megtudni. A csalódásokat nem kerülheted el. De nem állapot,hogy senkiben sem bízol. Adj esélyt az embereknek. Lehet,hogy kellemesen csalódnál.
2010. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát teszteld. Kérj tőle valamit amit nagyon szeret.

Ha odaadja, akkor téged jobban szeret.

2010. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is elég bizalmatlan vagyok, ha barátnőd tényleg szeret, akkor kiharcolja a bizalmadat, ha meg nem akkor legalább nem csalódsz nagyot ha már nem te leszel neki a legjobb
2010. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mindent megtesz nekem és mindenkinél jobban szeret. Talán azért aggódok, mert másokkal máshogy viselkedik. Pörög, de nálam meg alkalmazkodik a nyugodtságomhoz. Nem tudom, hogy jó-e hogy mindig alkalmazkodik és valamiért úgy érzem, hogy valamikor kerülhetek kínos szituációba. Ritkán találkozunk. Nem tudom mért jön rám néha, hogy nem is szeret, meg hogy nem bízok benne.
2010. márc. 8. 15:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkértem, hogy ne alkalmazkodjon hozzám, hanem inkább nekem dobja fel a hangulatom.
2010. márc. 8. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is bizalmatlan vok, és néha ezzel az őrületbe kergetek másokat. De ha olyan amilyennek leírod, lehet, hogy nem azért nem pörög mikor veled van, mert alkalmaszkodik, hanem, mert néha szeret leállni, és ezt ha veled van megteheti.
2010. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!