Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet, hogy nem vagyok...

Mitől lehet, hogy nem vagyok kitartó és akaratgyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Én mindent feladnék már az első nehézségnél, amikor kicsit is nem úgy mennek a dolgok ahogy elterveztem. Mitől lehet ez nálam? Annyira el tudok keseredni néha, hogy öngyilkos hajlamaim vannak. Ráadásul rettenetesen érzékeny vagyok srác létemre. Amikor tanultam vezetni, már az első óra után fel akartam adni, mert nem ment jól. Ahhoz képest az 1. forgalmi vizsgán átmentem végül. Nem volt nehéz gyerekkorom, még erre se tudom fogni. Mit gondoltok erről? Szánalmas, nem életre való vagyok? Rettenetesen rossz személyiségem van. :/
2015. aug. 11. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. megszokható. De a neten sok tanács van erre, a következőre keress: önbizalomhiány növelése...de mondok egy-két standart szöveget is: tűzz ki kisebb célokat, azokat eléred és lesz siker élményed, elkezdesz hinni magadba stb. bla-bla... próbáld ki hátha bejön (de tudom javasolni a sport és a "megkéne hóditani egy lányt" tevékenységeket is) Öngyilkos meg ne legyél, attól még nem fog változni semmi.
2015. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!