Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, ha...

Szerintetek igaz az, ha valaki a fogyókúrájában kitartó és sikeres, akkor az élet más területein is sikeres lesz és máshol is lesz eredménye? A fogyókúrában akaratgyenge emberek pedig másban is gyengébbek lehetnek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezzel az összefüggéssel kapcsolatban?

Esetleg ismertek személyesen embereket akiknél van összefüggés a fogyókúrában kitartás és sikeresség és más téren, pl családi, munkai dolgokban való erősség, sikeresség közt?


Illetve elképzelhető olyan, hogy valakit a fogyókúrában való erős akarat és kitartás megedz annyira, hogy az élete más területein is határozottabbá válik?


Vagy az "új teste" amit a fogyókúrával nyert magabiztosságot ad neki ami pedig elvezet ezekhez a változásokhoz?


Illetve volt már olyan ismerőseitek körében, hogy az "új testével" együtt egy új személyiséget, kisugárzást is kapott az illető?



2015. jan. 14. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek ilyet, először láttam elhízni, aztán utána szépen vissza is fogyott az eredeti súlyára. Sikeresebb, kiegyensúlyozottabb lett az élet minden területén, és ami a lényeg, most is tartja a súlyát.
2015. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van és emiatt kövér vagyok.

Önbizalmam meg az önértékelésem elég kicsi..

Vannak jobb és rosszabb napjaim, de összességében se a suliban,(legalábbis a többiekhez képest) nem teljesítek jól, se baráti és más egyéb kapcsolatok terén (tehát család is)...nem azt mondom hogy antiszoc. vagyok, de a kövérség miatt mindenki utál. Ez van.

2015. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!