Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggő vagyok-e? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok-e? Mik ennek jelei, mik utalhatnak még erre?

Figyelt kérdés

Amiket észrevettem magamon:


- Mikor véget ért a kapcsolatom nem az a személy hiányzott akivel voltam hanem maga az érzés amit akkor éreztem, illetve az a "biztonság" vagy nem tudom hogyan fogalmazzam meg ami abban testesült meg hogy érezhettem "van velem valaki" "valaki van aki az oldalamon áll és nem ellenem van" "ha bánatanak és megaláznak akkor is van hova "hazatérnem" és lesz aki olyankor megvigasztal.


- Mióta lapátra lettem téve azóta nagyon gyakran álmodom arról, hogy "összejövök valakivel" - vannak köztük valódi személyek (csaj aki bejött a suliban, exbarátnőm, pénztáros csaj aki bejön külsőre) de általában csak az agyam által generált nők. Akik pont olyanok mint akiket szeretnék szeretni...


- Úgy érzem nem vagyok képes végigcsinálni az előttem álló 50 évet. Egy hasonlat: Úgy érzem magam mintha egy kicsorbult "bolhaölő" bicskával kellene szembenéznem a 200 fejű démonsáránnyal ami ráadásul páncélzatban van és fegyvere is van.


- Bár sok "igényem" lenne egy kapcsolat kiválasztásánál - talán túl sok is - mégis félretszem az összeset amolyan "mindegy"-et mondok mindegyikre, ha jön valaki aki megszeret és foglalkozik velem. Majdnem rögtön "megszeretem" és ha rosszul is mennek a dolgok nem vagyok képes befejezni általában engem hajítanak ki a következő pali kedvéért.



#INFJ #érzelgős #társfüggő #kapcsolatfüggő #akaratgyenge #szomorú sors #álmodozó ember #lehetetlen egy igazi szerelem nekem
2014. nov. 29. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolatfüggőség, ne aggódj. Csak szeretnéd, ha lenne valakid, ez természetes.


A kapcsolatfüggőség ennél durvább.

2014. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan lány/fiú barátod, akinek elmondhatod a bajodat, aki támogat és segít? Ha nincs, akkor lehet, hogy ez a baj.
2014. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2


Nincsen, sőt általában az aktuális barátnőm szeretném erre a szerepre amit elég hamar megunnak, de nekem pont ez lenne a szép és jó egy szerelem és testilelki barátság egyben.


De félek ez megint egy naív álom volt részemről...

2014. nov. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!