Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem engedik?

Mit tegyek ha nem engedik?

Figyelt kérdés

Ha tehetném leszedném a tapétámat, helyettük teleragasztanám az egész (!!) falamat az kedvenc együtteseim plakátjával (amiket amúgy nem merek felvállalni), kihajigálnám az összes még megmaradt játékomat és a kedvenc tumblr posztjaimat/idézetemeimet/versemet írnám a meg megmaradt helyekre.

De anya azért is berágott mert ki akartam vinni a szőnyeget. Annyira nem érzem magam otthon a szobámban



2015. aug. 18. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L
2015. aug. 18. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld elmondani neki az ötleteid és,hogy így nem érzed magad otthon.

U.i:Nálam az egyik falon virágos tapéta van mert elfogyott a festék,de amúgy utálom a virágokat. Szóval átérzem a helyzeted:)

2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért rágott be erre? Nem értem az anyukádat. Ennyi idősen az én anyukámnak egy szava se lehetett, hogy én mit csinálok a falammal (jó, nem rajzoltam rá, de mindig tele volt ragasztva poszterekkel). És ettől még nagyon jó kapcsolatom van az anyummal, de soha nem szólt bele ezekbe a dolgokba, sőt, néha tetszett neki, amit műveltem! :D Beszélgess vele erről, szerintem nem nagy dolog, oké, megértem, hogy nem akarja tönkretenni a tapétáját... De azt le is lehet szedni, és a te szobádban nem feltétlenül kell tapéta, hiszen az a Tiéd, és akkor igazán a Tiéd, ha jól érzed magad benne. Mondd el neki, hogy ez téged megvisel, és változtatni akarsz. Ha meg nem engedi, szedd le te. Biztos nem fog kitagadni ezért. :)
2015. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bandi6891 válasza:

Talán anyukád akarja élni a te életed,parancsolgat,az a jó amit ő gondol,te pedig ne legyél önmagad,amíg velük élsz addig azt teszed amit ők mondanak.Egész jó nevelési módszer.Valószínű már meg is jelenik a hatása nálad mert mint írod már nem egészen tudod felvállalni azt aki vagy.Konzervatív+merev szülők ellen nincs orvosság.Rakd ki a posztereid és hajítsd ki az atkagyűjtő szőnyeged ha majd már máshol fogsz élni felnőttként.


Ez a véleményem,kicsit elragadtattam magam mert én egész más körülmények között nőttem fel,voltak szabályok az ésszerűség határán belül,de amit szerettem volna azt próbálták megadni és engedni nekem.

2015. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű leszedni az egész tapétát. Főleg nem egyszerű, az egész szobád falának minden négyzetcentiméterére elegendő plakátot "teremteni".


És főleg nem egyszerű a dacos tini korszak után visszacsinálni az egészet.


Anyukádnak egyszerűen csak van realitásérzéke.


Amúgy miért is nem mered felvállalni a kedvencedet? Ez aztán szép...

2015. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!