Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettegek a sötétben! Mit...

Rettegek a sötétben! Mit tegyek? Többi lent (12/L)

Figyelt kérdés
az egész szerintem ott kezdődött amikor negyedikes koromban valaki elmesélte nekem a bloody mary-t.Néhány osztálytársammal megnéztük a bloody mary-s videót is.Szellemtöréneteket olvastam....megismertem a mereana morgeland glesgorv videót is és a történetét is elolvastam...már megbántam.De félek ! Légyszi segítsetek!

2015. aug. 20. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy jött, úgy el is fog múlni. Kiskoromban én is sok horror filmet néztem, lámpa nélkül nem is bírtam elaludni, de mára már nyoma sincs ennek.
2015. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínáleg el fog múlni, minadannyian ezt csináltuk. Ha pedig komolynak érzed a gondot, akkor szólj a szüleidnek, és látogassatok el egy pszichológushoz, aki tud segíteni abban, hogy legyőzd a félelmeid, és megbarátkoz a sötéttel.
2015. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Képzeld azt hogy ott vagyok melleted és megvédelek.
2015. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!