Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez lámpaláz? Vagy önbizalomhiány?

Ez lámpaláz? Vagy önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok es ugy erzem semmihez nincs tehetsegem.Nagyon erdekel a szepsegapolas,sminkeles, stb de egyszeruen nem merek elmenni semmilyen tanfolyamra se mivel tuti kell valamilyen szobelivizsgat letenni amire egyszeruen keptelen vagyok.Felek,hogy semmire sem fogok jutni az eletben a felelmeim miatt..

Gondoltam mar arra h videokat keszitek a Youtube-ra mert ott ugye nem latom a nezoimet es hatha ez segitene,de viszont abba sem merek belekezdeni mert felek h az ismeroseim cikiznenek vagy a suliban beszolnanak stb.

Nem merek belekezdeni barmibe is ...egyszeruen ketsegbe vagyok esve ..


2015. aug. 21. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gátlásos vagy. Túlságosan próbálsz mindenkinek megfelelni és félsz, hogy mi lesz, ha mégsem sikerül. Azt gondolom, hogy nézz vele szembe és akár el is múlhat. Sok sikert! :)
2015. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem de nehéz..
2015. aug. 21. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de meg kell próbálnod. Vagy esetleg pszichológus? Nem veled van a baj, hanem fejben lehetnek olyan gondok, amik gátolnak ebben. (pl. valami megmaradt gyerekkorodból)
2015. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Altalanos iskola...nepszeru lanyok..tobbet nem is kell mondjak szerintem.

Nem is tudja az ember hogy az altalanos iskola mennyire befolyasolja az egesz eletet..

2015. aug. 21. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Valahogyan el kell felejtened. Egyébként is azok a népszerű lányok mennyire voltak erkölcsösek és Te mennyire voltál az? (szerintem érted, mire célzok) Ezt is vedd figyelembe, hogy mit kellett tenniük a népszerűségért és hogy Te miért nem voltál az...

Akkor tudok javasolni szakembert, talán segít. Fel a fejjel! :)

2015. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megprobalom tultenni magam rajta
2015. aug. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!