Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki lehet ebből, , gyógyulni"...

Ki lehet ebből, , gyógyulni" valahogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én... nem vagyok jó a csajozásban, nem szerzek könnyen új barátokat, és ebben nagy szerepet játszik, hogy nem bízom az emberekben. Valahogy, ha én nem ismerek valakit akkor mindig úgy gondolom, hogy ő biztosan hülyének néz stb. A csajokkal meg úgy vagyok, h nem is próbálkozok náluk mert ,,úgysem kellenék egynek se'', még buliban is csak olyanokhoz szólok akiket legalább ismerek, de még én is látom, hogy ez tré.

2015. júl. 3. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Elsőre talán keresd meg a kategóriát, ahova a kérdésed illik.

2015. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos ki lehet belöle gyogyulni. Nem tudom mennyi dös vagy, de az évek teltével is tapasztaltabb leszel ami ad egy kis önbizalmat. Egyébként meg ne legyél szigoru magadhoz!
2015. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen megértem, én is így vagyok, sőt... még reménykedem, hátha lesz kivétel... de eddig semmi.

A sok ismerkedésbe meg belecsömörlöttem.

31/F

2015. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!