Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találják furcsának azt...

Miért találják furcsának azt bennem, hogy csak két zenekart hallgatok, de valamilyen szinten Rockernek tartom magamat?

Figyelt kérdés
Pokolgépet hallgatok, és Tankcsapdát. (inkább a régebbi Tankcsapdát, tehát Punk n Roll, Legjobb Méreg, Jönnek a férgek, Tankológia, Élni vagy Égni, tehát amikor még a klasszikus alapító trió volt, tehát Labi, Lukács, Buzsik, meg amikor Labi helyére jött cseresznye.) Azt hozzá teszem, hogy azért Magyar rock zenekarokat hallgatok, mert nem tudok angolul, se németül olyan szinten, hogy értsem is. Ez miért olyan furcsa? Én szerintem ettől még Rocker vagyok, ha külsőleg nem is. 14 éves fiú vagyok.

2015. aug. 24. 15:58
 1/3 anonim válasza:
Ha tényleg rockernek tartod magad akkor sz@rjál rá,hogy ki,mit gondol vagy mond rólad
2015. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pedig 1 bandát hallgatok (My Chemical Romance) egyébként nem tartom magam rockernek vagy akárminek. Senki nem szólt le érte mert senki nem tudja. Fülhallgatóval hallgatom és az embereket általában nem érdekli. Amúgy sincs közük hozzá szerintem.

Szerintem is sz@rd le mit mondanak. És ne kösd fölöslegesen az emberek orrára, hogy mit hallgatsz ;)

2015. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezen 2 zenekaron kívül nem is akarsz megismerni más bandákat, akkor nagyon szűk látókörű vagy. Azt pedig nem értem, hogy miért csak magyarokat hallgatsz. A jó zenét a szöveg értése nélkül is lehet élvezni, de ha annyira fontos a szöveg, akkor elolvasod a fordítását, kismillió ilyen videó/weboldal található a neten.
2015. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!