Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakivel ismerkedek,...

Ha valakivel ismerkedek, milyen dolgokra figyeljek oda, hogy ne menjen el a kedve tőlem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok ismerkedni, új emberi kapcsolatokat kialakítani, meg alapból nincsenek emberi kapcsolataim, mert mindig elrontok mindent, már amikor megismerném a másikat. Jó hamar lekoptatnak. Gyanítom a kérdésekkel van a baj, az a gond, hogy nem vagyok teljesen tisztába vele, hogy milyen kérdéseket szabad az elején már feltenni, és miket kéne hanyagolni. Valaki le tudná írni nekem, hogy milyenféle kérdéseket hanyagoljak, ha valakivel ismerkedek, vagy nem ismerem túl régóta?

19/F


2015. aug. 26. 23:29
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem szerelmi kapcsolatokra gondolok, hanem úgy alapvetően minden emberi kapcsolatra, haverkodni, barátkozni se tudok, mert le vagyok koptatva
2015. aug. 26. 23:30
 2/3 anonim válasza:

ne sajnáltasd magad, ne panaszkodj, kérdezz vissza, próbálj érdekesnek tűnni,

kerülendő kérdésekre pl az elején:

mélyen érintő családi kérdések

szexuálistartalmú kérdések

vallás

2015. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy beszéljenek. Ha úgy érzik, hogy figyelsz nagyon kellemes társaság leszel.
2015. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!