Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek fordult-e elő már...

Veletek fordult-e elő már ilyesmi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 8 éve ismerek, de csak pár hónapja beszélgetünk (sokat). Nem vonzódunk egymáshoz, mégis hiányzunk egymásnak. Ha nem találkozok vele 1 hétig, olyan magányosnak érzem magam nélküle. Pedig vannak barátaim, akikkel minden nap találkozok. A Ti életetekben fordult elő már olyasmi, hogy nagyon hiányzott egy személy? (nem rokonra, és nem elhunyt személyre gondolok)

17/f


2010. márc. 11. 23:56
 1/3 anonim válasza:
Volt, de abba szerelmes voltam.
2010. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én most is ebben élek...ha nem vonzódsz hozzá testileg, csak a lelked jelez, hogy nincs veled (nem szerelemről beszélek) akkor ezt hívják úgy hogy lelki társ...azaz barát! node nem minen barát lelki társ és nem minden lelki társ barát!

Te vagy a példa rá, hogy van F és L között barátság...

2010. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tök jó! Velem is volt ilyen, baromi jóban voltam a sráccal, a barátnőim mindig azzal jöttek, hogy jaj, de összeillünk! Nekem egyáltalán nem tetszett, de később kiderült, hogy ő belém volt zúgva. Lehet, hogy tetszik neked, vagy te neki, de még nem tudsz róla.
2010. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!