Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem érdemlem meg a szerelmet?

Én nem érdemlem meg a szerelmet?

Figyelt kérdés

Mindig visszautasítanak.

Ha beleszeretek valakibe azt sose viszonozzák!

Mind ugyan azt mondja: kedves, vicces stb vagyok de senki nem akar együtt lenni velem!

Van értelme egyáltalán próbálkozni?


F17


( Tudom még fiatal vagyok, de ha eddig csak visszautasítottak, mit gondoljak?...... )


2010. márc. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondold azt hogy a szerelemhez két ember kell és sem te sem a másik nem tehet róla ha ő nem szeret beléd. Ezért nem kell őt utálni, mert nem tehet róla! És te sem tehetsz róla. Ez van. Most gondolj bele hogy mennyi ember van a világon és abból hányan szerethetnétek egymást, így értelemszerű ha többször visszautasítanak, mert mindenkinek kevés ember akad aki a párja lehetne.
2010. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnél egy kapcsolatot akkor van.Másképpen ugyanis valószínűleg nem fog összejönni.

Hidd el, megéri próbálkozni. Már egy ölelés kárpótolni fog mindenért.


Nem te vagy az egyetlen akit visszautasítanak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__66945..


Remélem ez segít.


Sok sikert!

2010. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenki megérdemli a szerelmet, és meg is kapja!

TE IS!

Idő kérdése!

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Nem kell erőltetni, majd jön magától!

2010. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokat jártam egy haverommal szórakozni, de mindig ő vitte el a csajokat nem én. Persze hamar dobta őket, utána meg jöttek hozzám sorban, a kedves, aranyos, rendes sráchoz sírni. De csak sírni, másra én sem kellettem. Később változott a helyzet és most ezért kellek annak a lánynak akivel vagyok mert kedves, vicces....stb. vagyok neki.

Ne add fel rád is vár egy lány ez biztos.

2010. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak egy gond van, hogy a szerelem nem létezik. Ismerem én is a kis aranyos meleg érzést amit szerelemnek neveznek, de nem, igazából ilyen nincs. A jól működő kapcsolatok csak azért látszanak annak, mert mindkét fél olyannak tetteti magát, amilyennek a másik látni akarja, hisszük, hogy a társunk meg tud változni, ami újabb okot ad a válásra.
2010. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyen 1 kapcsolatom, de akkor az tartson minimum örökké. :D

Tehát érted... Azok a kapcsolatok úgyse működtek volna, ígyis úgyis pofára estél volna!

Én nem is keresem, egyszer majd megtalál az igaz a nagy szerelem!

2010. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:37

Rozi néni is ezt mondta és már elmúlt 90.

2010. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!