Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a szerelmet?

Figyelt kérdés

Csinos lány vagyok(mások elmondása alapján).

De néha, olyan nyomorultul tudom érezni magam.Mint aki nem érdemli meg a szerelmet. Volt egy srác és azóta se tudok rajta túl lépni.Pedig rég volt...

Mai napig tudom h szerettem nagyon.Azóta nem tudok nyitni mások felé pedig nem tudatos...Ismerkedem stb.. de mikor találkozom Vele akkor mindig eszembe jut, hogy egyszer anno nem jött össze.Többé nem fog és, hogy nincs más akit tudok szeretni majd ennyire. Akihez oda bújhatok és aki szintén ennyire szeret.

Mit csináljak...am boldog vagyok de mikor ez rám tör hihetetlen nyomorban érzem magamat...ez a szerelme utáni sóvárgás vagy mi?


2009. aug. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor volt ez a pasi??? mert ha nemrégiben akk vszinü h még szereted, és nehéz felejteni...
2009. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szerelem elfelejtésén csak az idő segithetet,és egy újabb kapcsolat-esetleg.Ha nemrégiben történt ez az eset,akkor valószinű még nem tudtál továbblépni.

Nekem is életem első szerelmét két évig tartott elfelejteni,de én nem vártam sokat,próbáltam fiúkkal felejtettni a dolgot..nem sikerült..Aztán újból szerelmes lettem,és már két éve együtt vagyunk a barátommal.

Kitartást!

2009. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Éppen ezaz, hogy lassan másfél éve kb:S

Úgy érzem soha nem leszek már szerelmes.. reménytelennek látom a dolgokat:S

2009. aug. 19. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok... lehet azért gondolod ezt mert tul görcsösen akarsz magadhoz valakit, és nagyon félsz h egyedül maradsz... ha majd eljön a megfelelő személy akk érezni fogod h neked ő kell, és ez a másik pasi meg egyáltalán nemfog érdekelni:) csak türelem =)
2009. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!
2009. aug. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!