Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezdjek el valakivel...

Hogyan kezdjek el valakivel beszélgetni, ismerkedni a való életben? Ha barátokat, haverokat akarok szerezni

Figyelt kérdés

Mert ez nem megy nekem, számomra mindenki olyan távolinak, megközelíthetetlennek tűnik, és az az érzésem, ha odamegyek és beszélgetni akarok, csak hülyének fog nézni, meg nem tudja majd mi a francot akarok itt és elküld a fenébe. Többnyire úgy is van, jó hamar lekoptatnak az emberek, minden kapcsolatom már az elejétől kezdve teljesen erőltetett.


Ezért szeretném megtanulni, hogy hogyan kezdjek bele egy ismerkedésbe valakivel, milyen dolgokról beszéljek? Mondjuk ha majd egyetemre megyek, ahol mások sorozatosan szerzik az újabb és újabb ismerősöket, mit tegyek, hogy ne csak ott egyedül bóklásszak, hanem megismerhessek embereket? Csakmert középiskolában is folyton egyedül voltam


2015. szept. 10. 13:18
 1/3 A kérdező kommentje:
20/F
2015. szept. 10. 13:18
 2/3 PZA válasza:

Szép időnk van.

Készíthetek rólad egy képet?

vagy ahogyan Joey csinálta a Jóbarátokból: "Na mi a helyzet?"

2015. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, sajnos nekem sem ment, mi ilyennek születtünk. Köszi isten! Igen, te ott fent! :@ *****
2016. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!