Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van ez? Mitől vannak az...

Mitől van ez? Mitől vannak az émelygés, szédülés és a többi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy zavaró dolog az életemben. Mégpedig az, hogy van egy nálam 4 évvel idősebb fiú akinek bejövök és régebben elhívott randizni de én nem mentem el. Szeretek vele beszélgetni (ált MSN), mert nagyon okos, de a beszélgetés végén mindig összeveszünk és haragban válunk el. Egyszer azt írta h "jobb lenne ha nem is léteznél", ez nagyon rosszul esett és én is megmondtam a magamét neki. Ezután nagyon rosszul éreztem magam mert nem akartam vele összeveszni. Azóta már kibékültünk, de más mint régen. Nem tudom kiverni a fejemből állandóan őt lesem a folyosón már észre sem veszem de mindenről ő jut eszembe és rosszul leszek ha meglátom. Ezt úgy értem h elkezdek émelyegni, erős és gyors szívdobogásom lesz, izzadni kezd a tenyerem. Ma is találkoztam vele ahogy megláttam rögtön ez volt. Nem vagyok szerelmes belé, de az összeveszésünk óta nagyon rossz meglátni őt, de mégis tudat alatt őt keresem. Miért vagyok ilyen? Kiérti ezt? Bocs ha kicsit rosszul fogalmaztam, nem érthető a problémám. Köszönöm a válaszokat. L/16
2010. márc. 12. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Terhes vagy!!
2010. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ -.-
2010. márc. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!