Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nincs semmilyen célom....

Már nincs semmilyen célom. Belefáradtam. Van/Volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan sikerült megoldania?

Figyelt kérdés

36 évesen már nem érdekel semmi. A szakmámat szerettem, de elvesztette a varázsát, mert napi szinten jelentéseket és statisztikákat kell készíteni, amit utálok. Próbáltam más munkát keresni, de semmi sem fogott meg. Jó néhány dologba belekezdtem, mint az írás, tánc, Linux, webfejlesztés stb, de egy-két hét után meguntam.

A céljaim nem érdekelnek, mert rájöttem, hogy vagy nem én akarom őket vagy a jó Isten sem akarja, hogy összejöjjön. Pl: utazás. Van egy Európai ország, ahová évek óta el akarok jutni és mindig közbe jön valami.

Őszintén szólva, most csak annyit akarnék, hogy itthon legyek egész áldott nap és befejezzem azt a közel húsz könyvet, amik elolvasásra várnak és azt a két sorozatot megnézzem, amit elkezdtem.



2015. szept. 12. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van elég pénzed, akkor 1 évet hagyj ki a melóból, és törôdj csak magaddal. Nézd meg a sorozataid, olvasd el a könyveket, utazz el, lustulj, stb.
2015. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá keret, hogy egy évet csak úgy lebzseljek.
2015. szept. 12. 21:13
 3/6 anonim válasza:
jol erzem hogy nincs parod? es ferfi vagy. talan ott kene keresgelni meg, egy uj csaj felpezsditi az eletet
2015. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülnék annak, ha csak annyi gondom lenne, hogy nincs nő az életemben. :) De rá éreztél.


Inkább az a gondom, amit fentebb is írtam, hogy rájöttem, amit eddig csináltam értelmetlen. Hiába a szakma, ha mást csináltatnak veled és ehhez hozzájön, hogy nem is fizetnek meg. Tényleg néztem más lehetőségeket, de nem tudtak megmozgatni. És pluszban rájössz, hogy az eddigi céljaid jelentős része csak a társadalmi elvárásokból alakult ki, mert egyáltalán nem akarod. Egyszerűen elfáradtam.

2015. szept. 14. 08:48
 5/6 homo ludensz ***** válasza:

Most te pontosan abba a korosztályba értél akik kezdőként meg akarták váltani a világot és lelkesedted valamiért. Nem számított hogy a kezdőfizu kicsi mert majd....A majd egyre késett és mögötted már ott liheg a következő korosztály aki szintén ezen az úton jár.A rendszer úgy van megalkotva hogy egyénileg te nem igen tudsz kitörni és egyedit alkotni és ezért nincs is reményed arra hogy jobban tudj keresni. A munkáltató nem vevő arra a többlettudásra amivel te rendelkezel.

Neked kell objektíven felmérned a képességedet és vagy felajánlani egy tisztes bérért vagy egyénileg elkezdeni olyan szellemi termék előállítását aminek van piaca. Ezt ajánlatos megtenni mostanában mert annyira megvastagszik a közönyösség páncélja hogy egyre nehezebb lesz áttörni és ledobni.

2015. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Sokat segítettetek. :)


Igen, már egy ideje töröm a fejem azon, hogy min kellene változtatnom. De sajnos semmi nem fog meg.


Mondjuk az érdekes, hogy tegnap délután pont akkor ültem le a tv elé, amikor kezdődött az Igenember. Ez a film kicsit helyre rakott. :)

2015. szept. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!