Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha az alacsonyságom...

Mit tegyek ha az alacsonyságom miatt a suliban kinevetnek, lekislányoznak stb? És már 16-éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mekkora vagy?
2015. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na mielőtt megírod, annyit még hozzá teszek, hogy van egy hölgy ismerősöm, 38 éves 153cm magas és szépségszalonja van és egy 200nm lakásban lakik a Nagymező utcában. Vagyis k-rvára nem számít, hogy mekkora vagy, ha profi vagy abban, amit csinálsz.
2015. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én is kicsi vagyok, és szintén 16 éves, tehát hasonló cipőben járok veled. Egy ideig engem is érdekelt a magasságom, és az, hogy emiatt "lekislányoznak". De megtaláltam az ellenszerét, egyszerűen nem kell azzal foglalkozni, hogy mások mit mondanak. A barátaidnak, párodnak ha szeret, úgysem ez számít. Nálam, akik ezt mondogatták fel is hagytak vele, mert látták, hogy semmi hatása nincs már rám. Tehát próbálj meg nem foglalkozni vele, és abbahagyják! :)
2015. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia Kislány!

Nem kell ettől parázni, minden aranyos ami kicsi!

A párom, (50) most is kislánynak szólítom! :-)

Nem azon a 10 centi különbségen múlik a boldogságod hidd el!

Fel a fejjel, NAGYLÁNY!

2015. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha lélekben már felnőttél, akkor ez nem zavar téged.

Ha pedig zavar, akkor még kislány vagy, tehát jogos a megszólítás!

2015. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
143-cm vagyok és köszönöm szépen a válaszokat.
2015. szept. 15. 16:18
 7/13 anonim válasza:
Én 17 leszek egy hónap múlva, de szintén 145-150cm körül vagyok. Régen sokat piszkállak miatta, de hidd el meg fogod találni akinek így tetszel. A barátom 173-175 cm körül van és imádja hogy alacsony vagyok. Ne foglalkozz azokkal akik piszkállak emiatt. A legtöbbjük (főleg a lányok) sokkal szívesebben lenne alacsony mint egy égimeszelő. Úgyhogy fel a fejjel és csak nevess rajtuk mert ők hétköznapiak.
2015. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
#7-es vagyok: bocsi elírtam mert mobilról vagyok "piszkáltak"
2015. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jegecske válasza:

Buta társaid vannak, nem kell foglalkozni vele.

Azért ajánlanám, hogy nézzen meg egy gastorenterológus -mert ha az alacsonyság nem családi "örökség"- elképzelhető a lisztérzékenység, a ha igen, megfelelő diétával tudnál akár 10-15cm-et is nőni

2015. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Amúgy is egy alacsony lány sokkal biztosabban talál társat, mint egy magas. Aki ilyen miatt kinevet, az dedós. Nem a magasság számít.
2015. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!