Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért öleltem magamhoz alvás...

Miért öleltem magamhoz alvás közben egy párnát?

Figyelt kérdés

Általában 2 párnával alszok: egy a fejem alatt, egy pedig az ágy fejtámlájához támasztva. Először csak azt hittem, hogy csak álmodtam, de az a párna ott hevert melletem...valamint az egyik angry birds plüssöm amiről szintén fogalmam nincs hogyan került oda.

De miért ölelgettem? Nem nagyon szoktam ölelgetni dolgokat.



2015. szept. 16. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ezt csinalom mikor hianyzik valaki
2015. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod lehet. Erre gondolok. Szerintem ez a legvalószínűbb reakció arra, ha valaki nem érzi elégnek a törődést. De hidd el, szeretnek, csak nem mutatják ki mindig...:)
2015. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudatosan ölelgetem az alvós mackómat. Szeretet hiánytól függetlenül a gyerekek is sokszor alszanak a plüsseikkel ami azért alapjaiban máson alapul de valójában nagyon kényelmes valamit az egyik karod alá tenni.Valamit ami megfelelő méretű. Sokszor sokkal kényelmesebben fekszem ha a macit átkarolom és nem csak simán ott vannak melettem a kezeim.
2015. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is van néha. De akkor párna nélkül alszok😁.
2020. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GJLarsFan ***** válasza:
Én is így vagyok, néha még napközben is szoktam ölelgetni. Tudniillik, van egy kedvenc karakterem, akit nagyon meg akarok ölelni, és ölelgetés közben ezt képzelem el, hogy a párna az ő...
márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!