Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Napokban rémálmok kìnoz...

Napokban rémálmok kìnoznak. Mit tegyek, illetve mit jelenthetnek pchsziémmel van baj? Többi lent (20-as éveiben járó pasi)

Figyelt kérdés
Régi dolgok jönek elő belőlem például amitől régen féltem például horror film jelenetek. Volt párkapcsolatomból dolgok. Általámban az álmaim misztikusak sok benne hallucinálás. Hozzáteszem lelkileg nem vagyok a topon most kudarcaim vannak, de nem lelki hanem karier szempontból.Elmesélem az egyik álmomat: Megszálltunk egy hotelben a haverjaimmal buliztunk meg volt valami fesztivál is. Kábitószereztünk és hallucináltunk. Utána miután visszamentem hotelbe az egész kihalt volt haverok se voltak ott azonban csomo mesztelen hullát találtam hotel szobákba hát ennyi. Ez az álmom mellesleg nem drogozok életbe nem járok hotelbe honnan jönnek ezek???

2015. ápr. 20. 14:47
 1/2 barancs válasza:
100%

Nekem a B1 vitamin segít...

Ha nem vagy a topon, akkor főleg fontos a pihentető alvás. A B1 segít a rémálmokon.


Lehet, hogy misztikus választ vársz, én praktikus vagyok, nem misztikus. Ha nem pihentetően alszom, hanem rémálmokkal, akkor másnap rossz, és mindegy, hogy ki mit magyaráz az álmaimba - én aludni szeretnék, és kipihenni magam, nem még azon filózni, hogy egy kimerültebb elme mit, hogyan és miért rak találomra össze.


A B1 segít a szellemi kimerültségen, és az ebből adódó rémálmokon.


Ja, szerintem nincs baj a pszichéddel, csak mert össze-visszaságokat álmodsz. Sétálj, próbálj kikapcsolódni, és b1 :-)

2015. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.:)
2015. ápr. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!