Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok társaságban...

Miért nem tudok társaságban beszélgetni? Hogyan tudokezen változtatni?

Figyelt kérdés

a pároméknál családi "találkozó" volt, és nem tudtam semmihez sem hozzászólni. piszkáltak is érte hogy én miért nem beszélek. sírni tudtam volna.

ha olyan társaságban vagyok akivel többet találkozok ott nincs mindig ezzel probléma,de van amikor akkor sem tudok megszólalni.


2015. szept. 20. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
23/L
2015. szept. 20. 21:48
 2/6 anonim válasza:
100%
Eleinte én is kussoltam a párom családja körében...igazából megszeppent voltam nem mertem meg szólalni mert féltem hogy butaságot mondok vagy ki nevetnek...engem is piszkàltak eleget érte....most meg már le se tudnak lőni sokszor, mindenhez van kommem....szal nyugi...az idő eltelével fel oldódsz te is...
2015. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem sok mindenhez nincs mondanivalóm :(
2015. szept. 20. 21:54
 4/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
Gyakorlással. A kommunikációt is gyakorolni kell. Te kicsit szégyenlősebb vagy, ezért többet kell gyakorolnod, de ennyi, csak önbizalom kérdése.
2015. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire illik ide de en is ilyen vagyok.

5. osztaly elejen az osztalyba semmit se beszeltem (31en voltunk), aztan ahogy egyre kevesebben lettunk egyre tobbet kezdtem beszelni. 8.ban mar csak 19en maradtunk, ekkor mar egesz lazan hozzaszoltam mindenhez.

Lehet azert nem merss szolalni mert tul sokat neznek es kicsit tartasz a reakciojuktol.

2015. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából leginkább azon múlik sztem hogy mennyi közös élményetek van...minél több annál a több a téma is. Ha szeretnél tényleg be illeszkedni esetleg te is szerveszhetsz ilyen találkozókat vagy ilyesmi. Én biztos ezt tenném.
2015. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!