Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik ilyen, hogy ennyivel...

Létezik ilyen, hogy ennyivel idősebbnek nézek ki?

Figyelt kérdés

15 vagyok, gimis. Bementem apukám munkahelyére, és azt hitték a szülők (épp egy csapat gyerekkel beszélgettem) hogy én is tanár vagyok!

Múltkor mikor beszélgetésbe elegyedtem egy ~22-23 éves sráccal, nem akarta elhinni, h. csak 15 vok. Azt mondta, minimum 20-nak nézett!

Nem is sminkelek, szempillaspirál vagy cerka. Az szerintem egyáltalán nem sok. Öltözködésügyileg meg saját stílusom van. :D Nem hp-s, nem elegáns, nem sportos, nem nőies, hanem olyan én-es. :D

Mi miatt néznek ennyinek? Szerintem még arcról is max 1-2 évvel lehetnék idősebb...


2010. márc. 15. 09:59
 1/9 anonim válasza:
80%

Képet... így ezt nehéz lenne megmondani...!


Amúgy engem is egy ideig fiatalabbnak néztek (1-2, sőt valamikor 3 évvel néztek fiatalabbnak...), de ahogy elkezdtem "férfiasodni" azóta, van aki 20-21-nek néz, meg összekevernek a bátyámmal, aki most lesz 23, és jönnek az olyan kérdések, hogy "neked nem rövidebb és sötétebb volt a hajad?" :D

Előfordul az ilyen! :$

17/F

2010. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is rakj be képet mert így nem lehet megmondani.

Én 14 éves vagyok és sosem hallottam még másoktól,hogy szerintük mennyinek nézek ki. XD

2010. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rólam meg nem hitték el, hogy 19 vagyok fiatalabbnak néztek

19F

2010. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is mindig idősebbnek nézek multkor edzésen egyik uj srác megkérdezte hány éves vagyok én erre:13.Elég furán nézett rám és kijelentette hogy 17-nek nézett.=)
2010. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok.. Eddig kb olyan 17-8nak néztek.. Mit adott isten szemüveges lettem! Szó szerint napokat nézelődtem keret ügyileg.. Mivel az összesbe körülbelül 25 évesnek nézek ki. Anyum ott hüledezett folyton, hogy minél több szemüveget próbálok annál idősebbnek látszom bennük! Már én is teljesen kiakadtam. Képes voltam ilyen full extrás kereteket is felpróbálni, hátha abba korombelinek nézhetnék ki. De persze nem!

És ez elég nagy probléma! Ilyen 30 éves ürgék mozdulnak rám, a korombeliek meg kerülnek, mert olyan vagyok mintha az anyjuk lennék!

Régen is kicsit konzervatív voltam, de fiatalos.. Most meg, nagy konzervatív 20-as évei közepén járó bírónő kb.

Szörnyű! Utálom magam! A szemüveget meg muszáj hordanom.. Szóval örülj, hogy még nem mentél +20 felé..


16/L

2010. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 13/L vok, engem max 15-nek néztek, de az egyik bnőm, aki egyidős velem (bár elég alacsony) volt, h elsősnek nézték. Sztem nincs azzal semmi baj ha idősebbnek néznek, amíg valaki meg nem szólít, h 40 fölött is milyen jól nézel ki. Ez meg nem mostanában esedékes.
2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem meg 14 évesen néznek ui 18-19nek....
2010. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

küldesz egy képet privibe? :D


amúgy engem is néznek néha vagy 14 évesnek,sőt,volt olyan,aki azt hitte,vagy 18 vagyok o.O


mondjuk ezt meg is értem,arcra tényleg ilyen vagyok,mert szögletes az arcom és szerintem így a karakteres fejem miatt nézhetnek idősebbnek vagy nem tom :D


13l

2011. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
koravén a pofád. és rossz értelemben.
2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!