Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted őrült vagyok?

Szerinted őrült vagyok?

Figyelt kérdés
Imádom a vér hús látványát, ezért nézem meg sokszor a horrorfilmeket mert élvezem waah(fűrész1-6 nemigazán horrorfilm de bírom a szétszakadásokat stb)rémálom az elm utcában,péntek 13-ok,sikoly(inkább az 1) halloween, ja meg sokszor röhögök rajtuk hogy milyen szerencsétlenek:D
2010. márc. 15. 11:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

nyomorék, ajánlok vmit...

szabdald szét magad és élvezd a látványt ..meg az érzést,nemtudom,h fog sírni a szád...vagy még mindig nevetné magadon?! >:)..

2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
erre inkább nem írok semmit mert talán kicsit lenne sértő és erkölcstelen:D
2010. máj. 5. 15:58
 23/27 anonim ***** válasza:
nem nemvagy őrült, jót lehet nevetni ezeken a filmeken :D mivel nem igaziak..
2010. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok . szeretem a kínzós filmeket amikor az embernek lenyúzzák a bőrét megeszik őt meg ijenek imáádom . kérdező teis ijen vagy ?
2010. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
azért ez az imádom a disznótort durva...nem szeretnék veled találkozni
2010. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Énis szeretem a kínzós gyilkolós filmeket főleg ami igaz történet. Na azokon szoktam nevetni . szerintetek nemvices most őszintén ?
2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Sok idő eltelt mán azóta , kicsit laza lettem ^^ :D jjobb így békességben élni és élvezni az élet apróbb örömeit
2010. szept. 14. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!