Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez sokat ront az...

Szerintetek ez sokat ront az image-emen?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sokat szórakozni járni de most voltam pénteken discóba, berugtam aztán elkezdtünk táncolni. Csak az a baj vele hogy nem tudtam hogy kell táncolni ezért nagyon idiótán csináltam. Nem voltam vicces inkább szánalmas. Haveromék mondták is utána hogy nagyon szarul táncolok. Max vagy 3-4 osztálytársam látta a táncomat, de félek hogy így is beszzédtéma lesz.

Most fosok hogy mit szólnak majd ehhez a suliban.

Ja és még sajnos videófelvétel is van de remélem hogy ez nem terjesztik el mert akkor én nem tudom mit csinálok.

Szerintetek??


2010. márc. 15. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Most voltál először, valahol mindenki elkezdi. Ráadásul ha elég érettek, akkor nem is fognak piszkálni szerintem.
2010. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

XD Hát az a videó már fent van Vipen! Sajnálom az ember ilyen!

Velem is volt hasonló. :D Eléggé lerészegültem másnapra a videó mindenkihez eljutott, még a tanárok is szörnyülködve néztek rám.. Én meg szépen körberöhögtem mindenkit! És még ők érezték magukat szánalmasnak! Mert tényleg ők voltak a szánalmasak! Soha ne foglalkozz mások véleményével! Amúgy meg jól érezted magad?? IGEN! Vagyis kell bármi hülye negatív dologgal törődni? NEM!

Madonna se mikrofonnal a seggébe született mégis mire vitte!


Csak úgy viheted az életed bármire is, ha nem számít a többi ember véleménye! Mert az mindig negatív lesz! Bármit is teszel, mindig alád akarnak majd rakni! Ilyen az ember, smucig, hiú, maximalista! Mindenből versenyt űznek és persze mindenki csak nyerni akar! És ha már ott legyőznek, hogy felraknak egy videót valahova, amin te módosult tudatállapotba vagy és evvel, hogy murisnak tartják te kevesebbnek érzed magad. Ott eláshatod az életed! Mindenki alád fog tenni, az összes szemétláda főnököt kikapod a munkahelyeiden! Így semmire nem viszed!

Csak Szilárdan! Magabiztosan!

2010. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!