Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a magyar honvédség?

Darkvodor kérdése:

Milyen a magyar honvédség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves fiú vagyok. Sajnos asztmás vagyok, de bele kóstolnék ebbe a katonai életbe, mik a követelmények ( Hány fekvőtámasz, mennyi futás, Felülés ) Tudom, hogy 14 évesen nem lehet katona senki, de mik a tapasztalatitok? Megéri vagy nem?

2015. okt. 6. 19:39
 1/2 anonim válasza:
40%
Szar ott az élet elveszted a célokat az életetben, nem élveznéd és jelentősége sincs a magyar katonaságnak.
2015. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem sem a legjobb hely,akkor már inkább valami Nyugat-Európai ország például Németország,Svájc,Franciaország,stb...


Azt hiszem hogy körülbelül 80 fekvő,80 felűlés és 3300 méter futás.


Ezt a dolgot ne így fogd fel,hogy 14 évesen nem lehet katona senki,mert jó persze nem is lehet de később lehetsz,ami az asztmát illeti,én 15 éves vagyok,nekem is ilyesmi a célom,hogy lehet bevonulok valamelyik ország hadseregébe,én is asztmás vagyok,de nekem például már alig jelentkezik,szóval szerintem ez nem nagy akadály hogy katona légy.


De én azt javaslom,hogy ne akarj sorkatona lenni,akiket küldenek a frontra,hanem inkább valami tábornokszerűség,szóval akik nem mennek sűrűn terepre. Többet is keresnek,és nem olyan kockázatos.

2015. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!