Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kell tennie egy duci...

Mit kell tennie egy duci csajnak, hogy ne nézzen rá úgy mint egy nagy darab féregre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert van egy barátnőm aki duci és az ő állítása szerint mindenki rondának látja őt.Nos,ő pedig tényleg nagyon aranyos.Nem is evvel van a baj hanem avval,hogy van egy másik duci barátnőm aki 160cm és 105kg körül van és tényleg csúnyácska az arca,rosszak a fogai,60-as évekbeli szemüveget hord és ha buszon vagyunk mindenki undorodva néz rá.
2010. márc. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

az első lány,akit írtál:


Menjetek át egymáshoz,csináljátok meg egymás haját,sminkjét stb...újuljatok meg,adj neki néhány ruhát kölcsön,és halmozd el tanácsokkal.

Amikor pl a buszon mentek mondd neki,hogy héj,az a pasi nagyon bámul téged,biztos tetszel neki(csak idegen pasikról mondd ezt,nehogy lebőgjön,ha mégsincs így)

ezzel felkorbácsolhatod az önbizalmát.Ja,és mondd meg neki,hogy ha ducinak látja magát,étkezzen egészségesen,sportoljon,és így le fog fogyni.


a másodikhoz:


Javasold neki,hogy menjetek el fogorvoshoz azzal az indokkal hogy a pasik szeretik az ápolt lányokat.


az előző lány tanácsai ide is tartoznak


vegyél neki divat újságokat stb..

ja és mondd meg neki:


Figyu!Tudod a barátoknak az a dolga,hogy őszintéklegyenek egymással.Tudod,ha kicsit jobban odafigyelnél magadra,akkor a megjelenésed megváltozna....

valami ilyesmit..nem kell hogy megsértődjön,csak gondolkodjon el (:


Lehet hogy most megsértődik,de ha nem fogadja meg ezeket,akkor nem is barátnő...

2010. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hozzáállásán kell változtatnia! Az emberek mindenkire ferde szemmel néznek, aki kicsit más, mint ők, de nem ez a mérvadó hidd el, hanem a természet! És ha csúnyának tartanak? Kit érdekel? Ki mondja meg, milyennek KELL lenned? Sz@rni le azokat, akikhez semmi közöd!

Most mondok valamit: Én kiskorom óta kicsit kancsal vagyok, és a két szemem sem egyforma méretű. Sokáig volt emiatt komplexusom, em mertem barátkozni senkivel, de eg nap rájöttem, hogy miért csinálok magamnak direkt rosszat azzal, hogy mások véleményére figyelnék, és változtattam! Nyíltabb lettem, azóta sok új barátom lett, jól érzem magamat!

Barátnődnek is kívánom ezt! (És olvastasd el ezt vele!)

2010. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsotokat...sokat segítetek:)

mert abban van a legnagyobb gondom,hogy az első barátnőm nagyon önbizalom hiányos...pedig nem csúnya..és őt nagyon szeretem mert rettentő jó barát.

Az első kommentelőtől szeretném kérdezni,hogy te tudsz-e olyan sportot vagy étkezési rendet ami egy hormonzavarosnak is jó..mert sajnos ő ilyen.

2010. márc. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!