Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lila cicanaci egy fehér...

Lila cicanaci egy fehér egyberészes szoknyához, amin rózsaszín virágok vannak nagyon gáz egy kissé duci csajnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked így tetszik, ne izgasson, hogy milyen, egyszer élsz. (én nem venném fel)
2009. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Autó alá se szívesen kerülnék cicanaciba. Szerintem csak a magas hosszú vékony lábú lányokon mutat valamit, azt nem mondom hogy jól áll mert szörnyű.A fehér egybeszoknya jól hangzik.
2009. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
minden a színek élénkségtől függ itt.amúgy az egyberészes szoknya az nem egy részes ruha?
2009. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De igen,ilyen 1részes,nem tudom hogy kell mondani. :D Am én se szeretem a cicanacit,csak azért hordom,mert összeér a combom,és ha nem veszem fel szoknya alá,kidörzsöli a lábam. :(
2009. jún. 9. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor próbáld ki azt, hogy a combod belső felét izzadsággátlóval bekened. Nekem bevált.
2009. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
egyetértek, cicanaci a karcsú hosszú lábú csakojon áll jól. és a fehér szín sem a legelősönyebb. mint tudjuk, a sötét színek karcsúsítanak, a fehér még 'terebélyesebbé' tesz.
2009. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
áá ne ved fel sztem..csak jót akakrok..duci csajnak sztem nem áll jól ..csak olyanoknakakik nek csinos vékony lábuk van..mondjuk sztem sz@r igyis ugyis
2009. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!