Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valamiért nagyon varom a...

Valamiért nagyon varom a halalt hogy meghaljak nem tudom miért?

Figyelt kérdés
16 eves srác vagyok

2015. okt. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert meguntad az életed.
2015. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez valami depresszio vagy betegseg???
2015. okt. 9. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, de még várj 2 évet, rendelkezz szervdonori végrendeletről, aztán halj meg nyugodtan, sokat segítesz a társadalomnak, pláne néhány gyereknek, akik meg élni szeretnének, de nélküled lehet nem menne nekik...

Csak arra vigyázz, hogy lehetőségek szerint valami olyan halálmódot válassz, amiben a lehető legkevesebb belső szerved sérül...

2015. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
ja én is arra gondolok hogy nem akarsz már élni.
2015. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert tombolnak benned a hormonok, és az általuk keltett érzelmeket nehezen dolgozza fel a lelked és az agyad. Ez teljesen normális, minden 16 éves erre a 3 dologra vágyik leginkább: kefélni, kefélni és megdögleni. Mire 18 leszel kinövöd.
2015. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szántóvető ***** válasza:
a saját nevedben beszélj.te lehet hogy a halálra vágytál de kijelenteni hogy mindenki az erős túlzás.
2015. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!