Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok babonás, nem...

Nem vagyok babonás, nem tartom szerencsétlen számnak a 13-ast, de valamiért elviselhetetlenül utálom. Miért?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok annak a híve, hogy péntek 13 szerencsétlen nap, de nem ezért, nem tudom pontosan miért, de nem bírom elviselni a 13-as számot... mi lehet ennek az oka? Én eddig arra gondoltam, hogy én 14-én születtem, de nem tudom lehet e összefüggés a 2 között...
2015. szept. 13. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert láttál olyan horrorfilmeket ahol ijesztő/undorító képek társultak a 13-as számhoz, csak már el is felejtetted. De a tudatallatidba beívódott, és előhozza a képeket is. Olyan ez, mint amikor egy régen hallott zeneszám előhozza a régi érzéseket. Na ezért.
2015. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a számokkal is lehet ugyan úgy lenni mint a színekkel. Én például imádom a kéket de a narancsot egyszerűen rühellem. A páros számokat imádom, sorrendem is van. A kedvenc a 6 utána a 8 és a 4 végül a 2. A páratlan számokat meg egyszerűen nem kedvelem, formára, hangzásra, érzésre. Nem hinném hogy ennek különösebben van oka.
2015. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!