Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én látom így a világot?

Csak én látom így a világot?

Figyelt kérdés

Hosszas gondolkodás után még mindig egy igazságtalan és értelmetlen helynek látom ezt az életet.

Mármint szerintem az embereknek nincs szabad akaratuk, kb mindenki egy gép, amit előre beprogramoztak és bármit is teszünk, minden a szerencsén múlik. Ez pedig nem éppen túl igazságos :D



2015. okt. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Az van, öcsi, hogy lusta vagy és belesüppedsz a "jóléti" tásadalom tunya semmittevésébe.


Szabad akaratodból csinálhatnál gyakorlatilag szinte bármit, de te csak ülsz bambán a szobádban, bámulod a monitort és nyafogsz, hogy szar az élet.


Nem az élet szar, te vagy az. Csinálj valamit, nem fog a sültgalamb a szádba repülni.

2015. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok, azt nem szabad akaratból teszem, mint ahogy ezt a kérdést se szabad akaratból írtam ki, egyszerűen így van megírva. Amúgy meg nem mondtam, hogy szar az élet, csak azt hogy igazságtalan.
2015. okt. 11. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, anyád pisztolyt fog a fejedhez, hogy kérdezz ostobaságot a gyíkhun. Értem. Szerintem menj el pszichológushoz. Ez is meg van írva.
2015. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy fog pisztolyt a fejemhez. Jóba vagyok anyukámmal, én csak azt mondom, hogy minden, ami eddig történt az hatással van a jövőre, és nem mi mondjuk meg, hogy hogyan és hogy mi fog történni, hanem a születésünk, a génjeink, a neveltetés, a körülmények, és minden múltbéli történés hozza létre a jövőt és minket.
2015. okt. 11. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jól van, nyilván most tanultátok az iskolában a determinizmust.


Egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak és ezzel a vitát le is zárjam: nem, nem csak te gondolod így.


Na most már megnyugodtál, ugye?

2015. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tanultunk semmi ilyet, 2 évvel ezelőtt hozta szóba a bátyám az egészet és azóta gondolkozok rajta, nem csak egy hirtelen jött akármi
2015. okt. 11. 15:16
 7/8 A kérdező kommentje:
sz0pjatok le akkor is nekem van igazam hülye bzik !!
2015. okt. 19. 19:09
 8/8 A kérdező kommentje:
meghaltok fasszoopok
2015. nov. 11. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!