Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Értem én, hogy pubertáskor...

Értem én, hogy pubertáskor meg minden, de miért akarom bántani magam?

Figyelt kérdés

Soha egyszer sem vágtam meg magam,de az utóbbi időben annyiszor megfordult a fejemben.Tudom,hogy nem helyes,de késztetést érzek rá.Mit tegyek,hogy ne akarjak ártani magamnak?Lehet,hogy most az jön majd,hogy minden 2. kis csaj ezt teszi,de én nem szeretném,mit tegyek,hogy jobban érezzem magam anélkül,hogy bántanám magam?

16/L


2015. okt. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy?

Van barátod? És barátaid?

Szüleiddel jóban vagy?

Történt valami rossz az életedben?


Mi a kedvenc a zenéd?:)

2015. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek,hogy ne akarjak ártani magamnak?"

Ez simán lehet a serdülőkor megbokrosodott hormonjai. :)

Próbálj rájönni hogy mi nyomaszt, mi bánt, és próbálj tenni ellene vagy legalább eltávolodni tőle. Ha úgy érzed a helyzet mindenképp tarthatatlan szólj a szüleidnek, vagy bárkinek aki törődik veled és hajlandó segíteni! Ne szégyelld, van amikor az ember egyedül nem tud megküzdeni a problémáival.

2015. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez önuralom kérdése. Higgy magadban, hogy le tudod győzni a késztetést és sikerülni fog. És gondolj bele a vagdosás lehetséges következményeibe... Ez is eléggé visszataszító, nem? Tehát ne tedd!
2015. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam depressziósnak,mert alapvetően sokat nevetek és ha társaságban vagyok 10/8 alkalommal kutya bajom.Jelenleg nem élek kapcsolatban,sőt egy kicsit megis rémít a tudat,hogy járnom kell valakivel.Vannak barátaim,talán egy olyan aki tényleg közel áll hozzám.A szüleimmel való kapcsolat bonyolult,a biológiai apám elhagyott amikor megszülettem,de anyával egész jó s kapcsolatom,bár nem szoktam vele megbeszélni a dolgaimat,valamiért nem érzem azt,hogy tudnia kell róla.

Nem igazán tudok dönteni melyik is a kedvenc zeném jelenleg,talán Selena Good for you és Taylor Blank Space.

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2015. okt. 22. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan pontozzatok le, de szerintem azért van ez sok fiatalnál, mert túl sok ideje van saját magára, még suli mellett is.. Hidd el, ha napi 8-12 órát dolgoznál, legyen az szellemi, vagy fizikai munka, akkor nem lenne energiád ilyen hülyeségeken gondolkodni. 26/F
2015. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!