Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok (1 hónapja...

13 éves fiú vagyok (1 hónapja töltöttem be) 140 cm magas hogyan gyorsíthatnám a növekedést?

Figyelt kérdés
Suli időben kedden csütörtökön judózom alszok eleget 6-8 órát sport megvan alvás is mivel tudnám még gyorsítani milyen gyakorlatokkal?

2015. aug. 7. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nincsenek rá gyakorlatok.

ha a szüleid magasabbak voltak nálad ennyi idősen akkor felmerül a kérdés hogy van-e neked elég növekedési hormonod?előfordul hogy pótolni kell mesterségesen, orvosi előírásra.

2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apukámnak kb a válláig érek ő olyan 170 cm Nem olyan magasak a szuleim.. De már mondták a suliba hogy a minimumon vagyok..
2015. aug. 7. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor menj és kérdezd meg a háziorvost róla, mond el hogy hallottál róla hogy van ilyen.

remélem nem egy kis istenháta mögötti faluban laksz mert ott le fog terelni a háziorvosod.

viszont egy vizsgálatot megér a hormonszinted.

2015. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, Budapesten lakok, annyira lennék kíváncsi hogy a magas koleszterin beleszolhat a növekedésbe? Mert nekem magas a koleszterinem apámnak is meg a nagymamámnak is. Elfogunk menni egy vérképre.
2015. aug. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!