Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj hogy utálok élni? Hogy...

Baj hogy utálok élni? Hogy nem kellek senkinek és nem is érdekel igazából?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Lelki bajokra mindig van megoldás.
2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Miért?:(
2015. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mi ennek a hangulatnak az oka?

Nem épp magadnak nem kellesz? Mert valakinek biztosan az esete vagy.


Pihenj, szórakozz, csinálj olyat, ami picit boldogabbá tesz. Vészeld túl ezt az időszakot, el fog múlni, jobb lesz. Aztán bebizonyítod magadnak valamivel, hogy szerethető vagy. És szeretni fogod magad, és az életed. Én is átmentem ezen.

2015. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked jó úgy élni, akkor nem.
2015. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Engem nem zavar, szóval felőlem nem baj.


Amúgy te érdeklődsz mások iránt vagy csak elvárod, hogy körbeugráljanak és alapból kedvesek legyenek veled, mikor te feléjük csak a depressziós arcodat mutatod...hm?

2015. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

A tini korszakban minden ember életében eljön a fekete időszak, a mindent vagy semmit hangulat. Én már elé öreg vagyok, amikor nekem az megjött akkor dult a depeche mode korszak, bonanza banzai, feketében jártunk éjjel nappal, sírattuk a világot, de mégis összetartoztunk, imádtam.


Ha belenézel a tükörbe és leköpöd a képed, akkor nagy baj van. Probáld meg első körben magadat szeretni, és találj valamit jót az életedben, valami hobbit, sakk, bicikli, könyv, sport, tanulás, mindegy mit csak előre mutasson, minden nap csináld, legyen haszna amit akár évek mulva de le tudsz aratni. Legyen 1 vagy több célod, ne túl sok, mert a sok cél eldarabolja az idődet. Bármilyen hihetetlen, minél kevesebb dologra vágysz, annál boldogabb tudsz lenni. Ne más mondja meg neked mi kell, meg mit kell venned, viselned. Van olyan ismerösöm akinek nem is tudom hány háza, autója, ferrarik, lambo, bentley, szinte mindene megvan, mégse érzem öt boldognak. Az önturszálnyalás a mai tiniknek a like, a 20 karika egy fülben, a térdig összevart mittudomén milyen nadrág (ami olyan mintha pelenka lenne rajtuk) terjed, nem ebbe az irányba kellene menni, beállni a többi birka közé.


Minél többet foglalkozol magaddal, annál jobban megérted a többi embert. Ahogy falun mondják "mindenki barnát szarik" ami kicsit vulvális, de azt jelenti mindenkinek ugyan azon alapvető problémái vannak mint neked, és ha találsz valakit aki példaértékű (nem a strákra gonsdolok mert ők nem azok) akkor (a szüleid is lehetnek azok) akár másolhatod is.


Kitartást és erőt!

2015. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt nem mástól kell kérdezned, hanem magadnak kell tudnod!

Gondolj az olyan emberek-re akinek nagyon szomorú sorsuk,életük van tényleg!-és ők mindennél jobban élni akarnak mert attól még szeretik az életet.

Azt mondják sok rossz után, mindig jön valami jó! Fell a fejjel! kitartás!

2015. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!