Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra? Egyszerűen lusta vagyok, vagyis nem tudom ravenni magam arra h tanuljak.

Figyelt kérdés
Most kerültem 9.-be és eddig nem túl fényes sem az átlagom sem a jegyeim...anyum mindig azt mondja h nem vagyok buta h ne tudnék tanulni... Ez igaz mert elég könnyen megtanulok mindent ha akarom és érdekel is...De egyszerűen nem megy.. Hogyan vegyem rá magam?
2015. nov. 1. 13:04
 1/5 anonim válasza:

mondjuk ha van egy kis csokid xd tedd ki magad elé és tördeld szét. kezd el irni a házid. ha egy föci kész eszel egy csokit. utána megtanulod a szóbelit. még egy csoki..

ezt lehet úgy hogy időszakokra. pl 5kor nekiállsz. fél hatra kész az lecke. aztán lolozol. ha vége akkor szóbeli.. :D

2015. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt eskü kipróbálom :"D
2015. nov. 2. 22:39
 3/5 anonim válasza:
:D
2015. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy annak a sok hajléktalannak egy nagy része, akik majd télen étlen-fagyban meghalnak, pont így voltak a tanulással ennyi idősen, mint te most.
2015. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó jo nagy butasagot irtal
2015. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!