Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami akit el szeretnek...

Van valami akit el szeretnek mondani nektek. Segitetek?

Figyelt kérdés

Szoval en 1 nyomorult 13 eves fiu vagyok

Atlagos fiu.

8. As vagyok nehez a suli termeszetesen.

De nekem kulonlegesen nehez. Szoval en nem vagyok az a hulye gyerek de van 1 problemam. Nem merek felszolitani masokat stb.

Szoval en hogy mondjam lampa laz valami olyasmi.

Szoval kaptam 1 igazgatoit. Mert..

Es ezert anyam nagyon leszidott.aztan 1 osztalyfonokit is kaptam ezert 2x annyira leszidott es ez miatt mikor kiment a szobabol kijott par csepp...

Szoval en felek hogy csak az ongyilkossag az egyetlen megoldas erre a problemara

Es anyam mar megint el akarja venni a telefonomat ha nem megyek aludni

Szoval nem tudom . szerintem en ongyilkos leszek. Ha nincs mas megoldas. Segitetek?



2015. nov. 1. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj aludni, akkor a telefonod megmarad. Anélkül ma valahogy képtelen a 8.-osok legtöbbje élni. Amíg van telefonod, ne legyél öngyilkos, mert lemaradsz egy csomó dologról a facebookon.
2015. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nos, az öngyilkosság nem oldja meg a problémát, és ki tudja, hogy nem lesz-e még rosszabb? Szerintem gondold ezt át azért. 1-2 nap múlva már nem fog olyan jó ötletnek tűnni, hidd el, akármilyen rossz is a helyzet. Mi itt nem vagyunk profi pszichiáterek, végleges megoldást nem tudunk ajánlani. Erről a szüleiddel meg egy pszichiáterrel kell beszélned.
2015. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem megyek vissza oda.

Az anyam utall engem mindig csak karomkodik es szid es stb.

2015. nov. 1. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem megyek vissza oda."


Mármint a pszichiátriára? Miért, voltál már ott? Mi volt a tapasztalat?


Mindenesetre biztos van iskolapszichológus, akivel legalább el tudsz beszélgetni. Attól jobb lesz, és az anyádat se kell elviselni hozzá. Valaki csak át tud segíteni ezen. Sokan túl tudják élni, hogy szar szüleik vannak, biztos vagyok benne, hogy benned is megvan az ehhez szükséges erő. Csak ne add meg anyádnak azt az elégtételt, hogy feladod, és (az ő szemében) őt igazolod.

2015. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem normalis ha 1 fiu sir

Mert en most sirok es en nem vagyok normalis.

2015. nov. 1. 22:34
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs sulis orvos.

Nekem nincs baratnom . mert felek randira hivni barkit is.

Nincs legjobb barstom nem vagyok lany:(

De olyan vagyok mint 1 lany mivel a konnyeim elhagytak a szemeimet

2015. nov. 1. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, ez viszont egyáltalán nem igaz. Rengeteg fiú szokott sírni, csak a macsó társadalom elvárja, hogy a férfi ne mutassa ki az érzelmeit. Ez persze hülyeség, ne gondolj ilyet. Sajnálom, hogy nem tudok sok hasznos dolgot mondani, de ha úgy gondolod, írj nekem privátban, interneten csak könnyebb beszélni ilyenekről.
2015. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Facebook on vagy hol?

Ott konyebb lenne😢

2015. nov. 1. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Válasz privátban ment.
2015. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emberek sírva születnek , ez jelzés . A nők se kedvelik a sírást , de ez normális . A sok kín , félelem , igazságtalanság stb kihozza mindenkiből . Senkinek se könnyű , mond el nekik ha valami nem tuti vagy ha tetszik . Sok mindent nem tudunk az életről és magunkról sem .
2015. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!