Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs közös témám...

Miért nincs közös témám senkivel szinte? Miért nem tudok beszelgetni senkivel? Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
23/L
2015. nov. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nehezen hiszem el hogy nincs közös témád szinte senkivel,én pl. bármiről eltudok beszélgetni bárkivel mit pl.egy jÓ könyv vagy film,zene,egy jóképű színész,gyerekkori emlékek,ruhák stb. Csak van valamilyen hobbid,hobbid amihez közösséget szinte bárhol találni a neten stb...Ne add fel! Keress ,kutass!:) 22/L
2015. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért téged mik érdekelnek?
2015. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe vagyok én is, próbálom magamat felépíteni, elég sokat gondolkoztam én is ilyen témákon, próbálom megfejteni a dolgokat, Magamat, amire jutottam, legalább is nálam, önbizalomhiány miatt is részben, Részben pedig elkel fogadni hogy vannak ilyen vonások az emberben introvertáltság, lehet örökletes, lehet gyerekkori sérelemből származó visszafogottság. De emiatt nem magunkat kell okolni, amilyen a világ sajna amilyen felszínes emberek léteznek, ők is csak erőltetetten kommunikálnak mert az az elvárt ugye.. Mindenki hisz magáról valami nagyot és azt adja elő :) Na de visszatérve Hagyd hátra ezt a gondolatot, Kezdj olvasni Pozitív dolgokat, könyveket, csinálj olyan dolgokat ami neked jó, Sportolj, és idővel ha előrébb jutsz, felfigyelnek hogy már nem a régi vagy, és arról amit szeretsz, arról könnyebb beszélni,akit érdekel az melléd szegődik elfogadja, akit nem az meg le van ejtve.. na meg elvileg ha olyan környezetbe vagy amit szeretsz csinálni ott mások is vannak és egy közös téma, ahhoz te is hozzá tudsz adni, véleményt osztani, elvileg ez így működne :)
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Depressziós vagy.
2015. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!