Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Útépítő akarok lenni! Hogyan...

Útépítő akarok lenni! Hogyan lehetnék az? 15/F

Figyelt kérdés

Kb. egy éve komolyan elhatároztam,hogy útépítő munkás leszek.Már mondtam ezt a szüleimnek,de ők nem akarják,hogy az legyek..sajnos.Ők inkább azt akarják,hogy sz*r irodában rohadjak szét.

Egyébként tanulni is utálok és mindenképpen valami fizikai munkát szeretnék végezni,nem pedig szellemit.



2015. nov. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Igazából semmi képesítés nem kell hozzá, 8 általánossal is mehetsz.


Jó is az, mikor 40 fokban a 10000 fokos aszfalt mellett kell állni, meg lapátolni ezerrel. Álommunka.

2015. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, 8 általánosnál több nem kell hozzá.

De szerintem tanulj inkább, jobban jársz.

2015. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez tetszik...Azért nem árt, ha elbeszélgetsz útépítőkkel, hogy milyen ez a munka, hogy telik egy napjuk, és akkor átgondolhatod, tényleg ezt akarod-e. Amúgy miért pont az utak? Házépítés, szerelés nem érdekel? Fizikai munkát pedig végezhetsz úgy is, hogy azért az érettségiig eljutsz. Ha Magyarországon szeretnél maradni, akkor sem árt emellé egy nyelvet megtanulni, aztán ha megunod a fizikai munkát, még mindig lehet szellemi állásod, ahova a nyelvtudás elég.
2015. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szerelés és a házépítés is tetszik, csak azért az útépítést szeretném, mert nekem a közlekedési táblák is tetszenek és ebben a szakmában táblák is vannak.
2015. nov. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!