Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Senki sem tud rólam semmit...

Senki sem tud rólam semmit mást gondolnak rólam az emberek?

Figyelt kérdés

Érdekes ezt így elmondanom de lényegében senki sem ismer, még a szüleim sem. A szüleim azt hiszik hogy egy aranyos jól tanuló szorgalmas vidám kedves lány vagyok aki mindig betartja a szabályokat (lefekszik időben, nem beszélek csúnyán, nem csinálok rosszakat, tanulok stb.)

Az emberek semmit sem tudnak rólam. Az osztálytársaim azt hiszik hogy egy kocka és stréber vagyok aki csúnyán beszél egy lúzer. A barátaim (nincsenek haverjaim csak egy lány meg egy fiú legjobb barárom) nos hát a fiú szerint vicces nyitott bolondos kocka lány vagyok a lány szerint meg visszahúzódó vicces bolondos kocka stréber. Velük nagyon jóban vagyok a lányt 7 éve ismerem a fiút 1 éve. Általában mindig különcködök folyton egyedül vagyok senkihez sem szólok kivéve ha a barátaimmal vagyok :D Velük is úgy beszélek hogy a terem legbelső sarkában a konvektornál kihajolva az ablakon , sokat szoktam velük hülyéskedni és nincsenek titkain egymás között látszólag csak nekem :'D. Közben pedig káromkodok fent vagyok egész éjszaka alszom max 1 óràt sohasem tanulok folyton telefonozok általában a sarokban a földön ülve szoktam elzárkózni mindentől depressziós vagyok vagdosom magamat rengeteg zenét hallgatok utálom az embereket jól tanulok de az iskolára semmit sem készülök. Nagyon érdekel az ezotéria , szellemeket idézgetek próbálom a telekinézis az aerokinézis már jól megy. Rengeteg elrejtett dolog van bennem és senki sem ismer rengetdg igazságtalanság,csalódás ért már és úgy érzem nincs senki akiben teljesen megbízhatok és kiönthetem szívemet lelkemet és megért ráadásul nem mondja el senkinek sem. Ráadásul a fiú tetszik nekem amiről a lány tud xD Ezt leírva már nem is tudom mi lenne a kérdésem. Lehet hogy mindent egyszerre rá kéne zúdítani a barátaimra de lehet ezzel elrontanám és cserben hagynának hogy ennyi titkolni valóm van és nem bíztam meg bennük ráadásul nem olyan vagyok mint amilyen. Mit tehetnék? Éljek titokban továbbra is vagy mi legyen? Szeretem a magányt de a barátaimat nem szeretném elveszteni és lelkiismeret furdalásom van már hogy mondják milyen jó hogy legjobb barárok vagyunk és nincsenek titkaink, én pedig mondhatnám hogy nekem elmondotok minden rólam meg semmit sem tudtok :D Valami ötlet? 13,5/l


2015. nov. 6. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi a helyesírási hibákért de telefonról írok
2015. nov. 6. 20:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna csak nem jáeok pszihológushoz (hátha innen könnyebb értelmezni mert nem vagyok a fogalmazások mestere :"D)
2015. nov. 6. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. nov. 6. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, milyen vagy, amit nem tudnak rólad az emberek?
2015. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
t sohasem tanulok folyton telefonozok általában a sarokban a földön ülve szoktam elzárkózni mindentől depressziós vagyok vagdosom magamat rengeteg zenét hallgatok utálom az embereket jól tanulok de az iskolára semmit sem készülök. Nagyon érdekel az ezotéria , szellemeket idézgetek próbálom a telekinézis az aerokinézis már jól megy. :'D
2015. nov. 7. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp viselkedik a baráti körében,a szüleivel,a rokonaival,az iskolában szerintem :)

Jó pár éve hasonló cipőben jártam ,mint te.Depressziós voltam és vagdostam magam,a szüleim szerint jókislány vagyok pedig azért nem mondanám stb. stb..

elegem volt mindenből sok kérdés volt bennem és nem értettem semmit sem..miért nem lehetek olyan,mint a többi osztálytársam "normális" és nem ilyen depis idióta...barátaim nekem is kevés volt,jöttek mentek a barátok és idővel kiismertem ki is az igaz barát és ki is a hamis.A családom mindig ott volt nekem,összetartó család voltunk.Ha valamire szükségem volt megkaptam.Voltak közös programjaink stb.Bármikor számíthattam anyura vagy apura..Mégis nagyon egyedül éreztem magam...egyedül a nagyvilágban és nem értettem saját magam miért vagyok ilyen.Megvolt mindenem mégis üresnek éreztem magam és a családomat is.Soha életemben nem gondoltam volna,hogy anyu és apu szétmennek.Pedig így lett.Elváltak..Olyan lány voltam mindig is akinek nem kell kétszer mondani,hogy menjünk el bulizni iszunk stb..vagy pl. ne menjünk be suliba,menjünk helyette csavarogjunk egyet...Egyik szülőmnél maradtam épp annál,aki kevésbé szigorú.Szabad utam volt,azt csinálhattam amit akarok.Nem tudtam feldolgozni a szüleim válását és a bulizni jártam elég gyakran,legalább részegen elfeledtem a gondjaimat és kikapcsolódtam.kizökkentett ebből a rossz hétköznapokból.(Természetesesn,amint kijózanodtam nem volt elég a nagy másnaposság még a problémáimat 5x nagyobbnak és fájdalmasabbnak érzetem + még,ha valamit kiműveltem részegen az is + rátett a dolgokra)A szüleimmel megromlott a viszonyom és nem tudtam senkinek elpanaszolni a problémáimat.Senki nem volt,aki megértett volna,aki lelkizett volna velem,ha valami csalódás ért,ha szomorú voltam.Nem volt kinek elmeséljem,hogy telt a napom mi történ iskolában.Nem terveztünk több közös programot sem.Csak éltem édesapámmal nap mint nap egymás mellet,mint két idegen.Egyedül éreztem magam és magányosnak.Ezért egyre többet buliztam és egyre nagyobb hülyeséget kivittem.A szüleim abszolút nem bíznak és hisznek nekem ma.A sok hazugság "elmegyek suliba,befogom fejezni a szakmát"..." csak a Rozihoz megyek és éjjfélre itt vagyok,nem megyünk sehova nem iszunk" " nem ittam semmit,nem buliztam" stb.stb.

Természetesen rájöttek..és mindig volt még bennük egy kis remény,hogy megváltozok,más lesz minden + még amennyi hülyeséget megcsináltam az utóbbi időkben.Figyelmeztettek sokan,hogy nem lesz jó vége ha ezt az utat járom...mégis elszartam totál az életemet..És tudod mit visszasírom azokat a napokat amikor hazajöttem suliból és bezárkóztam a saját szobámba és depiztem.. mert tudom mostmár ha kinyitottam az ajtót ott volt a családom.Akik mindig is ott voltak csak annyira bezárkóztam,hogy nem vettem észre és nem tudtam örülni az élet apró örömeinek sem..Mégha édesanyám parancsolgatását kellett hallgatnom egész nap "rakodj el magad után" "mosogass el" " addig nem mész el még a szobád ki nem takarítod" stb.. ezerszer végighallgatnám és mosolyogva megcsinálnám csak bárcsak minden úgy lenne,mint régen.

Mert tudom,hogy erős vagyok.Nekem elhiheted rengetek szörnyű dolgon mentem keresztül az életben.Nem mondom biztosan vannak ,akik rosszab helyzetben vannak vagy kerültek,de azért átélni magányosan ezeket a mindennapokat azzal a rengeteg problémával a nyakamon egyedül most rettentően nehéz.De erős vagyok és ha azt a sok mindent túléltem akkor hiszek abban,hogy ez is sikerülni fog.Esküszöm lehet viccesen hangzik,de komolyan könyvet lehetne írni az én életemről,de mindig azt mondom ,felesleges elkezdeni még mivel még mindig nincs meg a vége :) a happy end :)


Nem tudom mennyit segítek neked ezzel,hogy most ezt a regényt leírtam,de nekem is jól esett ki adni magamból.Hidd el van ennél ezerszer rosszabb is.Próbálj meg örülni az élet apró örömeinek is. :) És adig örülj még vannak emberek akikre számíthatsz ,akik ott álnnak melletted és nem vagy egyedül.Te is elég erős vagy ahhoz ,hogy túlvészeld a depressziót hisz előtted még az élet :)

2015. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek, mostmár látom hogy legalább nem vagyok egyedül aki így érez. Lassan tudatára adom mindenkinek hogy nem olyan vagyok mint amilyen és talán tudnak is segíteni nekem.A szüleim mindig is mondták hogy mondjak el nyugodtan mindent de én mindig úgy éreztem hogy nem kell nekik elmondanom és senki másnak sem, én is így vagyok hogy sokat kiabálok mindenkivel pedig nem akarok senkit sem megbántani mindent megcsinálnék amiért cirkuszoltam és ordítoztam hogy nem csinálok semmit sem. Keresgéltem egy kicsit és azt láttam hogy rengeteg ember van így egyedül a világban és kegyetlenségnek érez mindent és vannak akiknek 100000x rosszabb mint nekem. Próbálom nézni mostmár a dolgok jó oldalát hogy van azért egy két dolog/pillanat amiért érdemes élni, még ha a tanárok is pikkelnek rám és szomorú vagyok. Köszönöm szépen ez tényleg nagyon sokat segített remélem neked is sikerül majd legyőzni ezt a helyzetet :)
2015. nov. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!