Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb srác már ki van sportolva, jól néznek ki, én meg még az alap szintet se ütöm meg a rossz genetikám végett?

Figyelt kérdés
Olyan szar érzés, hogy fősulira járok és mindenki jól néz ki, pontosabban a többség. Elég sovány vagyok és nem is változok semmit szinte már 2-3 éve. Nem is vagyok túlzottan férfias ezért hát kívülről figyelem amint létrejönnek kis szerelmi kapcsolatok, meg mennek a flörtölgetések én meg mindenből kimaradok és csak barátnak vagyok jó. Vannak egyéb problémáim is, de azok nem számítanak. Kicsit kezd már számomra viccessé válani ez az állapot, hogy tulajdonképpen már az életem nem szól másról csak hogy felkelek és lefekszem. Nem is nagyon vannak céljaim se, mert bármibe is kezdek munkásságot illetően minden visszaszorul mert az emberek úgy se vesznek komolyan semmiben.

2015. nov. 7. 22:34
 1/2 anonim válasza:

Ne aggódj, mindenki életében vannak olyan szakaszok amikor úgy érzi senki ne érti meg. Most csak mély ponton vagy ez nem jelenti azt hogy a világ összeesküdött ellened!

Csak adj időt a "világnak" de leginkább magadnak, hagyd hogy a dolgok maguktól történjenek.

A genetikai dologról az jutott eszembe, hogy bátyám hasonló problémával küzdött, szörnyű tartása volt és a család nagyobb része mindig mikor látogatóba jött az orra alá dörgölte, hogy túl vékony semmi tartása ... végül vett egy kondi jegyet (hatalmas divat a testepites, de nálad ez nem divat kérdés volt) és komolyan is gondolta, nem csak 1-2 hétig járt. Ez másfél éve volt azóta az étvágya is Megjött, és nagyon szépen kikupàlódott, mert volt kitartása.

Te sem varhatod hogy majd egyszer történik valami a testeddel hanem tegyél is érte.

Eleinte csak kisebb célokat találj. (Heti 3x elmész futni vagy ilyenek) a nagyobbak majd jönnek maguktól. Biztos te is szeretnél utazni vagy családot de majd eljön ennek is az ideje!

Remélem nem voltam unalmas! Kitartást neked! :)


17/L

2015. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen önsajnálós srácok valóban nem nyerők. Önsorsrontók.

Tűzz ki eleinte kisebb célokat, azokra koncentrálj, örülj a sikereidnek, és abból meríts erőt a nagyobb célokhoz.

Ha céltudatos FÉRFI (és itt nem az izomra gondolok) vagy, akkor leszel. igazán okés. Ezt nem más kedvéért, hanem magadért kell megtenni.


Kelsz, fekszel... Lehet így is létezni, csak aztán öregségedre ne csodálkozz, hogy csak a tévé az egyetlen társad.

2015. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!