Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudtok mondani a szűz...

Mit tudtok mondani a szűz csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert én is az vagyok de amikor olvastam az oldalakat erről mindig mást írtak mint mondjuk az előbbiben :))
2010. márc. 19. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A Szűz jegyű emberek nagyon precízek, mindent alaposan átgondolnak, odafigyelnek a legapróbb részletekre is. Segítőkészek, még akkor sem szeretnek nemet mondani, ha amúgy nem nincs kedvük a dologhoz. Általában szeretik a tisztaságot és a rendet maguk körül, sőt néha tisztaságmániásokat is találunk közöttük :). Változó a hangulatuk, szeretik a természetet és az állatokat.

Amúgy nem biztos, hogy minden úgy illik rád, ahogyan azt írják, mert az, hogy Szűz jegyű vagy, csak annyit jelent, hogy a Nap abban a jegyben állt, amikor születtél. Egy igazi horoszkópban minden más égitestet és az aszcendenst is vizsgálják, amiből kiderülhet akár az is, hogy teljesen más jegyek is megtalálhatók benned. Ezért van az, hogy általában semelyik emberre nem illik csak ez, vagy csak az a jegyleírás.

2010. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3évig jártam egy szűz pasival.mmint a horoszkópja volt szűz.


igénytelen,trehány,nem törődöm,egoista,flegma,a pofája nagy de ha balhé van csak futni tud.


nagyjából így tudom jellemezni.ez tapasztalat.


nem mondom hogy ilyen az összes szűz.

2010. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom is szűz.

Tény, hogy kicsit trehány.

De hatalmas szíve van, segítőkész, kedves, és nem sértődékeny, és Isteni szerető

2010. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apa szűz csillagjegyű...Hááát elveszik a részletekben,precíz,amibe belefog mindig végigcsinálja,de sokszor olyan dolgokba is beleüti az orrát amihez semmi köze.
2010. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy szüz lány vagyok:)

Hát azt megfigyeltem h mindenhol mást irnak...

Leirom Neked én milyen vagyok:

Néha túl sokat gondolkozom,aggódok.Mindent elemzek és gyakran félek átadni magam az érzéseimnek,mert félek ,hogy csalódni fogok.Emiatt néha túl hidegnek tünök.De ez nem is baj,a pasik idáig nagyon szerették bennem ,mert titokzatosnak tartanak ,akit nehéz megkapni.

Akkor jellemző még rám,hogy nagyon érzékeny vagyok és nagyon nőies.A gondolkodásom,a külsőm,a mozdulataim.Nagyon ügyelek a beszédemre,a mozdulataimra,az öltözködésemre...mindig próbálok minden helyzetben a legjobban kinézni és finoman viselkedni.A barátommal ,több éves kapcsolat után is ügyelek arra,hogy ne nézzek ki slamposan,mindig illatos legyek ha találkozunk stb.Nem birom ha valaki közönségesen viselkedik.Nem sok barátom van,de akiket megszeretek azokhoz nagyon ragaszkodom,mindent megtennék értük.Úgyanigy a szerelemmel...nagyon nehezen leszek szerelmes,de ha az leszek,mindennél jobban szeretem a páromat,és mindent megtennék érte.A szerelmem mély, ha valakibe bele szeretek akkor feljön bennem egy hatalmas szenvedély is(ami állitólag a szüzeknek nincsen),emellett nagyon érzékinek is tartanak.

Akkor...nagyon fontosnak tartom,hogy a barátom értelmes legyen,és ő se viselkedjen közönségesen.

A buta pasiktól menekülök.

Maximalista vagyok...nem birom ,hogyha úgy érzem nem hoztam ki mindent magamból.

Ezért sokszor egy négyes doga miatt is kiakadok,sokszor még az 5-sel se vagyok elégedett,van,hogy úgy érzem nem érdemeltem meg...úgyanez van a párkapcsolatomban is.

Szóval tényleg túl kritikus vagyok magammal szemben,másokkal,suliba,kapcsolataimba is.Néha túl sokat okoskodom.De párkapcsolat során szerencsére már megtanultam visszafogni magam.Muszáj volt különben már kiidegeltem volna a barátomat. :D

Akkor...az tényleg igaz amit egy elöző hozzászóló irt,mindennél jobban imádom a természetet,az állatokat és a gyerekeket ...

Jószivünek és őszintének tartanak szerencsére,aki mindig szeret másokon segiteni,könnyen bele tudom más problémájába élni magam.

Sokkal inkább vagyok humán,emocionális beállitottságú ,mint reál.(pedig a szüzek állitólag reálok)

Yaa és a hires tisztaságmánia...azzal tök átlagos vagyok szerintem.Néha észreveszem ,hogy kicsit kupi van,és akkor kitakaritok.De túlzásba nem viszem.

Kb.ennyi. =)

2010. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök: trehány,felelőtlen,csendes,kisebb társasában tud csak feloldódni,félénk,önbizalomhiányos,de tetteti a menőt...
2010. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én mondjuk azzal hogy nem sértődékeny, kötekednék, és ebből már látszik is, hogy nem mind ugyanolyan. Amúgy akit én ismerek: mindenkinél okosabb akar lenni, igen sértődékeny, és a hangulata nagyon is ingadozó.
2010. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!